SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5090297

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ulf to że nikt mnie nie będzie wyzywał od normalnych to nie znaczy że umnie nie wszystko hlo z kopułą

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
Pikaczu wydaje mi sie normalny













Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2015-04-26 22:30:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 352
Wiem, wiem. Strasznie sie zastanawiam twojej formy lub osób którym pomogłeś bo widze, że jesteś bardzo dużym znawcą a nie chcesz się pochwalić swoim efektami. Ja się chwale bo moim zdaniem mam bardzo dobrą forme jak na kogoś kto, jak ty twierdzisz jest ( Pseudo znawcą i trenerem) Może pochwalisz się tu wszystkim swoją sylwetką lub podopiecznych jeśli takowych masz. Z więlką chęcią zobaczę w tedy zamilknę i przyznam że: Może, mówie może się myle:P Mam nadzieje, zobacze wysportowanego faceta a nie zalanego pulpeta:D Bo gadać każdy umie. I dzisiaj już się nie spinajmy tylko rozmawiajmy na poziomie.

>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
Pikaczu moge wstawic foto twojej formy >?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 352
i jeszcze diete:D jeżeli sylwetka jest dobra to uświadomi mnie to bardziej jak rożne są ludzkie organizmy i jak rożne diety a raczej poisiłki działaja na organizm.

>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ulf to że nikt mnie nie będzie wyzywał od normalnych to nie znaczy że umnie nie wszystko halo y kopułąpo za tym sam byś sie bał małych nakoksowanych karłów czychajacych na twoje życie

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Pofer wrzucajtylko nie to w stringach z fap folderua kolega frelo niech sie nauczy czytać bo juz pisałem że w dziale jest,a nawet 2 no dobra jeden

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
Pikaczu prosił to wklejam zdjecie jego foormy





Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2015-04-26 22:39:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
frelo1
i jeszcze diete:D jeżeli sylwetka jest dobra to uświadomi mnie to bardziej jak rożne są ludzkie organizmy i jak rożne diety a raczej poisiłki działaja na organizm.


nie zyj w tym matriksie

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
dobry ma bezrekawnik z powerpita co mi sie tez podoba
t shirt i bezrekawnik
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

WHEY premium