SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5023305

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1601 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6483
warezz
Rozklejasz sie Arab. idz zwal konia i patataj na trening
mam taka michę ze codziennie patataj jest a teraz w pracy jestem i nie rozklejam się . Taki jestem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659




Pika ci zanuci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
nie jestem wcale podobny do stacha.kuzyn potwierdzi

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1601 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6483
taki jesteee arabeeee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Jak by cie obciac i zapuscic zarost to jak 2 krople wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
to chyba dalej rma od cyganów musze cisnac

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2015-05-27 13:34:23

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
pisze ksiazke jest zalażkiem





śmigam fhooy

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
Kilka dni temu na Gumtree pojawiło się osobliwe ogłoszenie o pracę w jednym z nowo otwartych lokali w Glasgow. Pracodawca, przedstawiający się jako Justin, pisze wprost: "Będziesz otrzymywać gów*** pieniądze, pogódź się z tym".

„Jeśli twój pomysł na dobrą kanapkę to tuńczyk z majonezem, błagam, nie odpowiadaj na to ogłoszenie. Poważnie. Ostatni raz gdy chciałem kogoś zatrudnić, to dostałem 400 CV. Wiesz jak długo trwa przeczytanie 400 CV? Kur*** za długo” - napisał mężczyzna w ogłoszeniu, o którym doniósł dziennik "Independent".

„Pieniądze są gów***. 7 funtów za godzinę plus napiwki. Nie proś o więcej, bo nie mam. I tak będziesz dostawać więcej niż ja, bo ja dosłownie będę pracować za darmo, dopóki nie spłacę lokalu. Na pewno będziesz mógł dostać więcej, jeśli w końcu staniemy na nogi. Jeśli jesteś świetny i masz talent kulinarny, to prawdopodobnie staniesz się moim najlepszym przyjacielem i będziesz pracować 55 godzin tygodniowo. Pozwolę ci słuchać twojej muzyki, jakkolwiek okropna by nie była i kupię ci piwo".

„Jeśli chodzi o jedzenie, to będziemy mieć wszystko. Nazwałem to miejsce American Diner, ponieważ jestem Amerykaninem, a to jest knajpa, gdzie możesz zjeść, ale serwujemy sumaka, małże, n'duja, shakshuka, haggis, grecki jogurt, wietnamską kawę czy sos rybny. Oprócz tego bardzo dobre kanapki. Nie masz pojęcia o czym mówię? Więc proszę, PROSZĘ, nie wysyłaj mi swojego CV. Mam za dużo gów*** rzeczy do zrobienia przez kolejnych 6 tygodni, żeby tracić czas na rozmowę z ludźmi, których nie zatrudnię".

„Nie obchodzi mnie, czy jesteś super wyluzowany czy niemy. Nie obchodzi mnie, czy masz tatuaże. Nie obchodzi mnie nic, dopóki jesteś wystarczająco szybki i nie jesteś zjarany non stop. Najważniejsze, żebyś chciał być częścią czegoś prawdziwego i dobrego. Możesz się wiele nauczyć, możesz mieć wiele swobody. Jedyne czego nie możesz, to być wrzodem na tyłku, bo włożyłem oszczędności swojego życia w to miejsce. To będzie ciężka praca, ale wierzę, że możemy stworzyć coś nowego w tym mieście”.

„Wyślij mi też prawdziwy list motywacyjny, napisz czego chcesz i dlaczego. Jeśli masz list, w którym piszesz, że jesteś pracowitą osobą, która potrafi równocześnie pracować w grupie, jak i świetnie radzi sobie sama albo że twoją największą zaletą jest punktualność, to wbiję sobie ołówek w czoło i nikt nie dostanie tej pracy. Bądź szczery. Napisz mi o swoich prawdziwych wadach i zaletach. Szukam prawdziwych ludzi z prawdziwymi wartościami, a nie dzieci, które stworzyli swoje CV według szablonu znalezionego w internecie” - podsumował pracodawca.


dobre kurva prosto z mostu bez owijania , elo, po silowni klata, bajceps
portugalki warezz ok dobrze sie maja. kwitna co raz bardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
siema, długie, warto czytac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
bys zdazyl przeczytac a nie sie pytasz co slychowac Panie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

Wiecej