SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6092102

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 467 Napisanych postów 52009 Wiek 56 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 199651
ta sztama.najpierw kto z kim ma układy zgody i fc sobie ustalcie

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
ja nie musze sobie nic ustalac bo o zadnej sztamie mowy naraazie nie ma xD


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2016-04-09 22:59:15
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
Narazie jest Sztama Tanq Pov3r xD


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2016-04-09 22:59:41
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 163549
No ale z mozliwoscis zerwania bez wypowiedzenia xd my mielismy miec kieeedys sztame z lechem xD,
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
u nas niekotrzy kibice by chieli ja tesz
z Lecha kibice na necie tez by pewnie chcieli bo piszom komenty i dobrze o Gorniku
kiedys była podobno sztama a teraz stosunki sa dobre ale nie zanosi sie na sztame

ale sie szanujom obie ekipy





Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2016-04-09 23:04:37
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
Cała Polska dupe chowa !!!
Bo Pikaczu jest z Chorzowa !!!!


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2016-04-09 23:12:08
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 163549
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
az jakiej racji masz darmowom wejsciuwke Tanq na mecz xD





Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2016-04-09 23:21:51
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
ale sie ostatnio nakrenciłem na siłownie
fajnie sie chodzi na publicznom tez treningi intesywniejsze a nie opyerdalanie sie


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2016-04-09 23:34:23
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 163549
Jak dziewczyna brata nie idzie z nim na mecz to daje mi swoja karteni wbijam, a na przyszly sezon dziewczyna jego wezmie mi z pracy karnet na caly sezon juz moimi danymi xd
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

electro
Polecane artykuły