SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5065517

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak jak teraz jezdzą na niedzwiedzie, to jezdzili by na zombie...


np. Dex by mógł potrenować "podstawowego lołkika"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
"ale nieubóstwiana w zyciu walka nie jest na darmo toczona" Adolf Hitler

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mysle ze spokojnei znalezli by sie ludzie którzy by tak odreagowywali na stress

zawody by mozna bylo urządzac itp. ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
zombi tanku kolejna rozpierducha,sezon 1

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Czesiek43
Fajnie sie ogląda, ale momentami jakby nagrywali to na siłe ;)



Najlepsza klasyka, "I` am legend i Resident evil"


Zacznij ogladac gre o tron pierwsze odcinki dosc niezrozumiale itd ale potem wciaga ze jprdl xd czekam na 6 sezon xD, a naraxie te walking pohladam

No legend dobre bo dibry aktor pamietam jak 1 to ogladalem jak ten pies sie przemial a on plakal to bylo mi tak go szkoda tego aktora ze szok xd, no i fajne jest jeszcze world war z
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Czesiek43
no tak jak teraz jezdzą na niedzwiedzie, to jezdzili by na zombie...


np. Dex by mógł potrenować "podstawowego lołkika"


wtf?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1230 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6779
Szmatkocoś
dexterpro
Szmatkocoś
Motywacja na 10 dni, kupujesz ją w pakietach na bazarze ? Obejrzyj ten filmik z siadów to cie powinno zmotywować.


ćwiczę cały czas słońce, tego posta z motywacją napisałem na kolanie nie mam żadnych korzyści z pisania tego dziennika więc nikomu krzywda się nie dzieje.

czekam na 115kg na płaskiej bądź więcej z twojej strony.

Przykro mi ale ja trenuje kulturystyke a nie taniec wygibaniec z 100 kg na barkach :)


łapkujcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
zaraz możesz opuścić forum


a tak poważnie to serio musisz się dowartościowywać? jesteś przy mnie nikim, nawet biorąc pod uwagę moje słabe nogi które robiłem parę razy w życiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
jak jesz jakieś mielone z odpadów to co się zdziwisz, że setka na klatce cię przygniecie

pewnie z 80 byś walczył hahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Serio dla Was " cos " to wycisnienie na klatke 115kg na plaskiej gdzie pewnie i tak technika z dupy i nic to nie przynosi, nie masz dzieki temu dobrej sylwetki, nawet sie to na nic nie przeklada na street tym bardziej wiec o czym mowa ? Chwal sie czyns typu mc 200 zolniez 100 siad 180, wejscia silowe na drazek, flagi, do tego jakis dibry sprint i kondycja to wtedy bedzie cos a nie k***a j**ana mac marne 115kg, jak to wgl smiesznie brzmi ze ktos sie tym jara, zero poziomu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

WHEY premium