SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6092282

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
chłodniej w tamtym miejscu
tam gdzie jaachodze teraz jest upał


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2016-11-03 11:16:05
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
poszedłem z butlom gazowom naa parking bo jest tam wymiana butli a tam typa nie ma
no choj mnie trafi i wez sie tu nie napij xD


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2016-11-03 11:28:04
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
na kopalni na tym rejonie jest zimno a w zime to p***zi jaka w kieleckim xD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 163549
W kielcach to.zimno jak hoy wieje z drszczem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
p***zi jak w kieleckim xD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
byle do piontku xD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 19268 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 852245
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
kurfa łąze naa ten paarking 3 razy sie okaazuje ze tam typ dopiero o 18 bedzie
i musiaałem zamuwic by mi jaakas tam firma przywiozłaa butle z gazem xD

i jak sie tu nie napic



Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2016-11-03 13:04:38

Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2016-11-03 13:05:35
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
cos mi wczoraj typ z roboty gadaał ze sie na silownie do mnie wybiera sie pytał jaakie ceny karnetów xD
ze cza troche o siebie zadbaac hehe


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2016-11-03 13:09:54
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 155425
szybciej forme niz ty zrobi xD
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

electro
Polecane artykuły