SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5065673

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
Kurfa przeyebane takie kombinacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
w JSW mieli lepsze wyplaty ale nie mieli socjala wiec moim zdaniem wychodziło to na remis z PGG
a wolałem PGG najlepiej Bielszowice bo mam najblizej i z PGG mam nablizej kopalnie w rejonie

a JSW to tylko te 2 kopalnie polczone w jedna Knurów Szczyglowice
a niby była fama ze te szczygłowice by chcieli zamykac to im nie trzeba tyle ludzi przeciez na Knurowie
a gdzie cie przeniosa jak tu nie ma blisko juz zadnej kopalni znaczy jest budryk ale bez auta miałbym chyba ciezko tam dojezdzac wiec wolałem tu blizej xD


no ale chyba sam sie wyebalem bo w JSW lepsze wyplaty a socjal im przywrócili
niektorzy by sie tam chcieli przenosic ale zrobil se cichy uklad miedzy spolkami
ze nie ma takich cyrków jak Fedorr ze idzie do konkurencji kumasz zablokwali to jakos niefocijalnie

choc mam kolege kotry tam poszedl przed ta blokada ale na takiej zasadzie
ze do SIG to jest ich firma córka i tam musisz byc 3 miechy i potem pod JSW idziesz
rzekomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
Kurfa dobrze ze w takich burdelach robic nie musze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
ludzie sie wkurfiaja zwlascza po ostatnich wyplatach
niekotrzy by chcieli sie przeniesc wlasnie pod JSW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
niby takie zarobki a sztygar co poszedł do JSW mi narzekal ze stracil w porownaniu z tym co zarabiał u nas na makoszowy takze choj wie znowu inny gosc mi gadal ze mu koles pokazywał pasek i mial wyplate konkretna ale na wydobyciu to wiadomo
ale i tak dobry pieniadz ciekawe co by bylo i ile bym zarabial pod JSw jakbym tma poszedł xD

no ale nie ma co gdybac bo tego nie wiem ale napewno popelnilem błąd
ale u siebie se bimbam obecnie mi to pasi bo po treningu se odpoczne hehe
bo zayebany jestem niemozliwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
Ja bym cie wyebal jak nic nie robisz w tej pracy od bimbania jest pomoc spoleczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
dobre wrazenie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
teraz tez przyszli nowi pracownicy z innej zamykanej kopalni "Slask"
do mnie na oddział 1 fizyczny i 2 sztygarów znaczy ju z 1-2 miechy temu


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-04-22 10:11:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
I co tez bimbaja ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

WHEY premium