SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5066087

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Hoya wolalbym rano wstac xd i isc do roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
TanQer
Hoya wolalbym rano wstac xd i isc do roboty

i tak sie kurfa rodza fortuny !
tylko wykorzystaj czas i przemysl sytuacje a nie przbimbasz i znajdziesz sie w punkcie wyjscia. a o co poszlo tam w tej robocie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
To juz chyba 3 robota ktora przemysla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Bro ja to sam nie wiem jak wrocilem zz zakopanego widzialemprzeciwnika ze cos nie tak jest wydaje mi sie ze z zazdroscize i sie posprzedawaly i poszly dodo szefow tN niby kierowniczka poszla i, out a tera.Ciezko z robota wiadono dodo mc. Donalda.nie pojde aleale jajas zwykla, znalesc wiadomo nic cudownego nie znajde za 2000 na reke pwn. Nawet nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
warezz
To juz chyba 3 robota ktora przemysla


A co.ty myslisz ze ktos mnie wezmie dodo roboty za 3 kola na reke jedna czy dwie zmiany z umowa o prace i taka co w dodatku bedzie mi lezec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
nie no moim zdaniem dobrze ze probujesz roznych prac ,bo ja wiem z doswiadczenia ze to pomaga pozniej. tylko chodzi teraz zebys przemyslal sytuacje co masz zrobic zeby nie miec problemow, co masz w okolicy co da ci dobra robote w miare i co mozesz zrobic by ja miec i ile +/- czasu ci to zajmie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Ogarniczenie tu jest w hoy ... jeszcze nie wiwm coco sie dzieje mimo ze jem to.chyba.schudlem nie wiem.stres kortyzol itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ja uwazam ze dobrze by ci zrobilo jakby cie starzy z domu wyj**ali i musialbys placic czynasz i za jedzenie. Zaczalbys cenic prace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
TanQer
warezz
To juz chyba 3 robota ktora przemysla


A co.ty myslisz ze ktos mnie wezmie dodo roboty za 3 kola na reke jedna czy dwie zmiany z umowa o prace i taka co w dodatku bedzie mi lezec?


3 koła da rade z palcem w dupie wyciagnac.fakt faktem za 240godzin w miechujezeli chodzi o ochrone
budowa srednia stawka na skrecaniu srubek na wentylacjach to 13 na reke.jak trafisz wyjazdówki to do 4 klocków spokojnie wyciagniesz na łape
po za tym pracy jest fhooy.kwestia komunikatywności

mnie posuneli z roboty 30 grudnia a 3stycznia juz byłem ugadany w innej firmie i podpisywałem w ten sam dzień papiery.jako dowódca(pseudo dowódca)mam stawke 13.50 na ręke.a w czasie gdzie byłem bez roboty miałem 5 propozycji pracy.1 w byłej firmie za stawke 13 na reke.2 w rozwijajacej sie firmie ochroniarskiej.stawka szału nie robiła ale doswiadczenie z bronia odrazu by było bo własna strzelnice budują i wszystko by było na dobrych warunkach.1 na budowie w wentylacjach.1 jako dzwigowy tylko ze papierów nie miałem.1 na poczatku na galerii za 12 zeta potem patrol interwencyjny za 15.wybrałem 6 opcje.siedze na dupie co stacje wychodze.pociag sprawdzam srednio 2 razy w jedna strone i to tylko wybrane wagony az całe 5nikt mi nie siedzi nad uchem i nie p******i

a ty tanku ta praca nie tamta praca nie sramta praca nie


Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2017-01-10 15:49:20

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
Zyje ale co to za zycie xD
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

WHEY premium