SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6092118

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
Ruscy daja ceny dumpingowe by nas wykonczyc prawdopodbnie albo poprostu chca zarobic
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
nie rozumiem dla czego zagranica fedruje nasze złoza w kraju z taki tradytcjami gorniczymi

ale to nie tylko u nas KGHM fedruje miedz w chile np bo sie bardziej opłaca niz u nas
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
znaczy rozumiem wolny rynek
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 467 Napisanych postów 52009 Wiek 56 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 199651
wiesz ktos podpisał na 50 czy tam iles lat układ z ruskimi za paliwo i gaz po zawyzonych cenach.plus gaz łupkowy tusk sprzeedał za całkowite grosze amerykańcom

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
no podobno kupujemy bardzo drogo gaz
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
moze nie mielismy wyjscia bo wieksozsc gazu jest z rosji ?

no ale tez po 2 wojnie zostalismy w strefie wpływuw rosji minister muwi ze polska nie istnieje takze
jestesmy wasalem ruskich i tyle ale cos sie byc moze zmieniło skoro poszlismy do UE i mamy nic nie warta sztame z usa
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
bo widzisz ukrainy do UE nie chciała rosja puscic xD

a ich prezydent kto da wiencej i tak dalej ue czy ruskie xd


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2015-05-11 13:54:07
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 467 Napisanych postów 52009 Wiek 56 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 199651
aż za wch** drogoa z łupkowym to było zagranie pod giełde.ludzie nakupywali akcji za gruby hajs bo pewniak.bo rząd itd.wiec wiadomo jak rzad nagania na kupowanie to zysk pewny w ch**.a tym czasem cwaniaczki pokosili wszystkich grajac ogromnymi sumami na spadkikuzyn gadał z typem co uj**ał na akcjach łupkowych 300koła

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
chinom znowu bardzo tanio szprzedajom ze wzgledu na sytuacje z ukrainiomxD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
i moze ze wzgledu na dobre stosunki chca miecmoze w razie czego plecy


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2015-05-11 14:01:09
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

electro
Polecane artykuły