w sensie jak to wyglada to jest wnioske dla ciebie tylko czy na dwie osoby bo teraz to zwariowałem xD
bo ty zlozyles tylko dla siebie czy dla was ?
moze byc tak ze ci pozwola a jej nie ?
Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-04-29 13:45:21
bo ty zlozyles tylko dla siebie czy dla was ?
moze byc tak ze ci pozwola a jej nie ?
Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-04-29 13:45:21