SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6092300

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
w sensie jak to wyglada to jest wnioske dla ciebie tylko czy na dwie osoby bo teraz to zwariowałem xD
bo ty zlozyles tylko dla siebie czy dla was ?

moze byc tak ze ci pozwola a jej nie ?


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-04-29 13:45:21
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 155425
Kazdy osobno ale jak jedno dostanie przyznanie karty to cywilny odrazu bierzemy i 2osoby dostaja
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
aha
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 155425
Zatkao kakao
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
nie zatkao ale sobie darowalem komentarz xD


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-04-29 14:00:44
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 155425
GZ1948
nie zatkao ale sobie darowalem komentarz xD



Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-04-29 14:00:44

Jak przy obietnicach tanka xD

Paliwo idzie do gory niezle ludzie placza a ja policzylem ze umnie miesiecznie to ok 35-40pln wiecej wyjdzie niz bylo wczesniej a jezdze nie tak malo to mysle kurfa to sa 2paczki fajek jak ktos sobie kupi mniej to by juz nie plakal xD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
w norwegi typ gadał był było ich 4-5 osób
zamowili 4 pizze i 5 piw wyszło ich 600 zł xD


myslał ze cos im sie pomyliło odnosnie rachunku


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-04-29 14:15:26
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
ja jak to ja zaraz kontra....

"chciales tanio trzeba było do swinoujscia jechać " xDDDD
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 155425
GZ1948
w norwegi typ gadał był było ich 4-5 osób
zamowili 4 pizze i 5 piw wyszło ich 600 zł xD


myslał ze cos im sie pomyliło odnosnie rachunku



Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-04-29 14:15:26


Hehehe buraki cen nie znaja nawet

Patrzalem na weekend do norwegii to tak 3000 trzeba policzyc normalnie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
znaczy tak pizza chyba 50 zł była mowi no hcoj jestesmy na "wczasach"
nie bedizmey skapic no i wzieli piwa nie pomysleli ze tkaie dorgie moga byc xD
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

electro
Polecane artykuły