SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5067378

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
własnie to chyba niby Holanida jest zagrozona ze jak sie podniesie poziom wód to ja zaleje xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
tak to jest ze dostali hajsy z planu marshalla, nie mieli ograniczen w postaci komunizmu i mieli kolonie.(maja do tej pory np polske) roznica pomiedzy jezykiem nl a belgii jest np mowie siatka a dla nich to jest kubek
nie zaleje NL bo maja taka tame delta sie nazywa. ich w 50ktoryms zalalo pol kraju chyba xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
najlepiej jak było takie spotkanie Sumlinskiego chyba tak sie nazywa dzienikarz sledczy
z koronnym maasa i dzienikarz twierdzi ze jakas tam organizcja była prawdziwa mafia a nie pruszkow
z łaciny cos ze Komorwski miał cos z nim wspolnego i mu tam pojechał ze powinien siedziec we wiezeniu xD
to niezłe jaja jak Komoroski niedawno prezydnetem był

a ten dziennikarz co jak co to jest powaazny gosc nie jakis ciec co perdoli bez sensu
niekotre rzeczy sie zgadzaja z niekotrym masa sie nie zgadza xD
ale widac ze gosc duzo wie i nie sa to gadki z dupy xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
WSI i pro civili pof to sie nazywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
WSI to wiem ogolnie spec słuzby SB i tysionc roznych inych nazw xD

i dałąem edit w sprawie tego pro civili fajna mafia nie
ze swojego zrobili prezydentem xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
to czemu rozbili ten pruszkow skoro takie mieli układy xD
czyzby wyczuli zagrozenie z ich strony ?xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
tacy to pozyja miliony na kontach xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
a górnikom powiedzaa ze zyjemy jak ponczkiw masle xD

a jak to ta baabaa z jakies tam paarti powiedziałaa ze ponizej 6-8 koła pracuje tylko idiotaa albo złodziej xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Ale jestem głodny jeszcze.nie cala godzina i kurczak ryz warzywa
Bro wrocilem dodo.ryzi to lepiejbsienczuje i wygladam juz po 3 dniach xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
bro321
ja slyszalem cos ze sztygarowy plecy myjjesz

dzis sensowny dzien, jedna firma w krakowie mi 4900 chciala dac,ale nawet nie odpisalem, bo niechce tam mieszkac w krakowie potem jakas firma z gdyni napisala,ze widzialaby mnie w zespole pytali ile chce zarabiac mowie hooy 4900 chce ,ale nie okazalo sie to za duzo. stanelo na 4600 i kwalifikacyjna w poniedzialek mam przez skypa


Fajnie a co miałbyś tam robić bxd
Dobre wrażenie ?

A czemu krk nie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

WHEY premium