SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5055327

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
mi sie naszczescie linikom nie dostało hej hej xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
rocznik 90 xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
na moich łapach to nie jeden kij nauczycielka połamałateraz to bym takiej łeb rozk***ił i krzesło połamał

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
teraz to nauczyciele maja kosz na głowie haha

zemsta jest słodka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ja to miałem z histy udanych nauczycieli w budzie.ja p******e.komunistka wychwalajaca Millera.z nia 2 lata.i 2 lata ze starym esbekiem pseudonim kapsel i jeszcze wos.co go pozaginałem o republice nadnieprzańskiej i polityce

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
raz to juz k***icy dostałem.obojetnie co nienapisałem z histy czy z wosu to mi lache pisał.sie wk***iłem poszedłem do wychowawczyni i jej mówie ze przyj**any jakis nie jestem.historie i polityke kumam a obojetnie co nienapisze to mam lache i ze k***a ja chce zdać!

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
no to po tej akcji napisałem poprawe jakiegos tam sprawdzianu.i sk***ysyn j**any mi dał 2.aja do niego przy całej klasie(nie to ze byłem jakims terrorysta czy cos.ale klasa zamarła)ta a za co mam tą 2?on ze czegos tam nie napisałem.aja ta??a mam to przeczytac na głos?kazdy inny pisze po pare zdań i ma 3/4 aja cały czas lachy dostaje.mimo referatów

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
z histori sie tez czułem niedoceniany xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
jak yebłem focha to odczuła to na lekcji bo co sie pytała to cisza xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
sk***iel j**any był tak ciety namnie ze zamiast 4 na swiadectwie maturalnym wpisał mi 2.pajac p******ony.w urzedzie w oddziale z bomby byłem ale powiedzieli ze nic nieda sie zrobic i musiał bym przed komisją stanać zeby udowodnic to ze nauczycieel siee myli

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

WHEY premium