Szacuny
467
Napisanych postów
52009
Wiek
56 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
199651
kino to było dobre kilkadziesiat lat temu.chociazby gdyby baba mnie zaprosiła na nowego terminatora to bym poszedł.ale szanse juz straciły bo na zalukaj ogladałem