SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5054441

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
zanim sie przyjałem do pracy z wszystkieo powyrastałem zostały mi jakies 2 stare bluzy

takie grube jak kiedys były modne jedna z cicikiem takim na kapturze xD

chojc potem dostałem jakis hajsik polazłem 5-6 bluz se kupiłem na urodziny dostałem zanim jeszcze pracowałem
ale buty dopiero po 1 -2 wypłacie a juz miałem takie zayebane xD

Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2015-05-17 22:14:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Arabanhuo
Biedny nastolatek :x zrób jak dex, zaj** mamie z portfela a potem jedz gruz



Za kogo mnie masz, i nie mów tak bo nawet w żartach ktoś z tym wiekiem nie powinien głupot gadać

dopiero dała mi 300zł nie będę sępił tak mając 19 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
GZ1948
przeyebane tak hajsu nie miec jak nie miałem to miałem na to wyebane nie potrzebowałem na nic
ale jak sie ma to sie go jednak potrzebuje coraz wiecej xD


Jak nie masz hajsu to zawsze masz wydatki i zawsze brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
tez tam od czasu do czasu miałem jakis hajsik ale lipa jak choj
wporownaniu do tego co teraz mam i co moge xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
jak bym miał nawet teraz 1200zł wypłate to i tak w ch** opłat nie mam ani nic czysto na siebie dieta 400zł i reszta ciuchy i głupoty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
tez chciałem miec hajsy na diete xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1601 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6483
Ja mogę żartować z czego chce bo jestem arabem a ten tego co ty za wydatki masz ... G shock , przecież to żaden wydatek tylko rzecz która chcesz se kupić, nie stać cię to zarób, uzbieraj albo nie kupuj, ja do 21 lat nie miałem nic prócz normalnych ciuchów, telefonów starych i jedzenia i jakoś żyłem. Nie zamartwiaj się brakiem hajsu skoro nie zarabiasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
GZ1948
tez chciałem miec hajsy na diete xD



j**ać dietę 2000kcal jem dziennie teraz tego nazwac jedzeniem nie możnah ahha ale będę i tak ciął 2 miesiace do wakacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
ic do urzedu miasta tanq sie zarejstrowac jako bezrobotny

co z ta twoja szkoł masz juz wszystkie papiery ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Arabanhuo
Ja mogę żartować z czego chce bo jestem arabem a ten tego co ty za wydatki masz ... G shock , przecież to żaden wydatek tylko rzecz która chcesz se kupić, nie stać cię to zarób, uzbieraj albo nie kupuj, ja do 21 lat nie miałem nic prócz normalnych ciuchów, telefonów starych i jedzenia i jakoś żyłem. Nie zamartwiaj się brakiem hajsu skoro nie zarabiasz.


arab dla tego trzeba w końcu iść do pracy ^^
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

WHEY premium