SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5066075

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
na rejon gdzie jest sciana gdzie teraz chodze to jest ciepło jak choj
az za ciepło xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
juz ci 2razy pisalem xD
ogolnie to monterem jestem i tak mam wpisane na umowie. ale ze wiekszosc zyci robilem elektromonterke to jak cos umiem to z tego zakresu robie ale jak mamy jakies rury ulozyc czy nowe kable doprowadzic czy cos to i kopie rowa i czasem trzeba sciane wyyebac albo grzejniki zamontowac albo ogrzewanie podlogowe no prawie wszystko pof. umnie 8stopni ale cos zapizga czasami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
myslałem ze jakis elektryk/elektromonter i jakies maszyny a widze jak czeba to na łopacie narywasz jak niewykwalikowany ny pracownik Tanq xD


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2016-11-03 13:39:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
albo kimatyzacje tez i wentylacje robimy .
no pof maszyny i silniki serwisuje i testuje albo tak jak teraz steruje klapami pozarowymi czy dzialaja czy nie. wszystko zalezy od roboty jaka firma ma i na jakiej robocie jestem ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
widze mobing jak choj jeden chłop od wszystkiego xD
u nas juz chyba tez sie powoli zaaczyna mobinng chyba ich poyebało z iloscia ludzi
naa zmianach potem zamiast we dwuch to wczoraj zostałem sam ze sztygarem a on ze bede se musiał sam poradzic miałem takie drabinki z woza wrzucac do takiej wany z kolejki bo musiałem to zawiesc no troche to tma wazy nie powiem wrzuciłem 10 on muwi ze moge sobie przerwe zrobic jak chce juz mnie zagotował muwie "dobra" i robie dalej choj yebany se moge przerwe zrobic jakbym chciał przerwe to bym se k***a zrobił xD bo było nas dwuch ale jeden gosc musiaał pojechaac kolejka do sciany i zostałem sam choc specjalnie i tka sie nie narobiłem
jeszcze mi w scianie potem pomogli chłopaki sie rozładowac no aale sanm fakt ze samemu ze takie k*******


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2016-11-03 13:44:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
tak by chcieli najlepiej zebys znal sie na wszystkim i wszystko potrafil zrobic.
a co ty pof wierzyles ze sztygar bedzie z toba zapyerdalal xD ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
to był na załadunku zamiaast pomoc sztygaar to raadz se sam
i choj foch z mojej strony se poraadziłem aa mu choj w dupe


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2016-11-03 13:46:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
sie nazywa to umnie allround monteur czyli monter uniwersalny doslownie tlumaczac tzn zapyerdalaj ze wszystkim co ci dadza do roboty xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
ci powiem na zmianie naa 12 sztygaar pomagaa i jezdzi z ludzmi xD
ale temu sie juz w dupie przewrociło z fizycznego poszedł na białego juz go robotaa fizycznaa brzydzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
jakie kaski macie xD?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

WHEY premium