SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5065762

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
GZ1948
powiedz mi Tanq co BRO bedzie w tym biurze z łopatom robic ?xD

kopac ci grup bo sie prosisz

bylem na rozmowie ci menadzerowie powinni wyluzowac,bo powazni jakby na pogrzebie byli xD

bylo calkiem ok ,firma fajna godziny biurowe i typowe biurowe pyerdolenie.
najlepsze pytania
"co cie sklonilo by przejsc do pracy w biurze? " chcec rozwoju nowe doswiadczenia poszerzanie wiedzy i nowe wyzwania a tak naprawde to biurowe godziny pracy ciepla siedzaca posadka i kawa na biurku xD pozatym recepcjonistka tez fajna xD
"co czyni cie odpowiednim kandydatem i jak dlugo widzisz pracowac tutaj"
jestem zmotywowany ,potrafie rozmawiac z ludzmi mam podobne doswiadczenie i zaplecze techniczne i widze sie tu tak dlugo jak to mozliwe a tak serio to bede sie opyerdalal lepiej niz reszta i zostane tak moze z pol roku moze rok

cale uroki kurfa takich typowych rozmow kwalifikacyjnych naklamac jak hui mowic co chca uslyszec xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
No racja w hoy zawsze sciema.xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
w obecnej robocie bylo zdecydowanie inaczej ale charakter pracy tez jest inny,wiec w obecnej w sumie mowilem prawde i skoro potrzebowali to musieli mnie wziac a w tej taka bajera pyerdolenie jakbym na kurfa jakiegos menadzera szedl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
A kiedy maja dac znać wgl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Jeszcze 3.dni week robie wolny chociaż kusi zeby isc.ale pyrdole raz na dwa miesiące sobota mi się należy xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
w ciagu kilku dni dadza znac czyli pewno do konca tygodnia.
najpierw mowies ze bedziesz kazda sobote robil bo co to jest 4-6godzina teraz juz co druga xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
No.bylem 7 z rzedu mowilem.ze w grudniu.bastuje.bo po 1zimno po 2 krotki dzien po 3.chce mocniej.do.diety wrocic jak narazie.drugi.dzien.jem spoko i więcej xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Za tydzień wyplatyka.xDtym
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

WHEY premium