Szacuny
240
Napisanych postów
31346
Wiek
30 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
163549
Mialem robiony w szkole ale nie zdalem xdxd i. Juz nie podchodzilem hehehehe niby mam jakis ceryfikat ukonczenia ale nie mam takiej ksiazeczki, qle z tego co widze wozek hoya daje po ofertach i zarobkach