Szacuny
240
Napisanych postów
31346
Wiek
30 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
163549
hehe powiem Ci ze w sumie praca narwowka na stresie wch** xd chyba ze kierownik zniknie na chwile z oczu ^6, nie no na pewno w trakcie bd szukal w ofertach czegos lepszego..
Szacuny
240
Napisanych postów
31346
Wiek
30 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
163549
no u mnie on nerwowy strasznie a wiadomo nie pracowalem nigdy na budowie nie znam sie jakes fachowe nazwy to wk***ia mnie nie raz ze bym sztuke wyj**al albo klapsa w policzek ale co poradzisz narazie tu bd sie meczyl moze znajde cos przy okazji w ofertach jedyne pocieszvnie to ze 100 dniowka wychodzi
Szacuny
240
Napisanych postów
31346
Wiek
30 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
163549
nom, ale ogl pracownicy spoko nie cisna nie wafluje sie im tylko pomagasz robisz to co oni no nie :), 1 tylko juz nie lubie a nawet nie gadalem z nim po ryju widac ze cham wredny ^6
Szacuny
240
Napisanych postów
31346
Wiek
30 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
163549
no stowka dobra :) w przyszly piatek cos wymysle ze nie wiem i nie pojde bo nad jeziorko na domki na 2-3 dni jedymy chyba uuu tam jest tyle dup w sielpi ze ja j**ie