SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5067451

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
ona wogle jest yebnieta kiedys ostro imprezowali muza na cała ulice do 3 w nocy impra
az sasiedzi pozgłaszali to gdzie trzeba podpisali kwity potem latała by odpuscili bo chcyba ja chcieli eksmitowac albo problemow narobic xD

mieszka naprzeciwko mnie a jak sie okazało ze maz cos ma z sercem albo cos to przestali tak pic
i był spokój kiedys potrafiła imprezowac po pijaku do 3 w nocy potem sie ukrocil niewiem czy maz klopoty z sercem albo ona tez wszywke chyba miała wiec był spokoj dlugo i jak była trzezwa a ktos ryknal to yebała meneli zokna ze jest 22 i dzieci spia a wtedy tez miała dzieci
z tym ze małe a teraz juz dosyc duze jedno pelnoletnie chyba nawet xD
pamietma jak z 3 miechy temu darła ryja ze cicho bo małe dzieci spia xD

a teraz przez 3 tyg same drze ryja

no ale kazdy z nas jest hipokrytą xD





Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-09-05 20:41:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
dobra choj tam

ci powiem ugotowalem te 500g miesa ale malo cos tego xD
potem sie dziwicie ze ja jem tego kuraka tyle bo po ugotowaniu duzo z tego nie zostaje
a jak masz w posiłku 100g ryzu to przeciez nie bede jadł "3 koncki miesa "i 100g ryzu
bo praktycznie sam ryz jesz jak tak patrze na te 500g to na dwa razy to mam hehe a bioronc pod uwage ile mam bialak w diecie
musialbym to jesc na 3 razy to mało tego miesa bedzie xD

tak samo kurak musze wiecej jesc bo nie bede wdupial samego ryzu przeciez ale chce zmniejszyc dawki miesa
raz ze kasa a dwa niepotrzebne mi tyle białka w diecie 3 sprawa to tez nadmiar to tez niedobrze chyba potem to fermentuje w jelitach czy cos xD


juz te mieso coraz drozsze pewnie niedlugo dojdzie 20 zł /kg tffu tfuu oby nie ale i tka sie bedzie kupowac bo co zrobisz xD
no ale choynia jajka i mieso juz takie drogie
a zarobki nawet nie 3 koła oczywiscie sa tez jakies dodatki na tej grubie dzieki czemu cos tam zarobisz dodatkowo


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-09-05 20:48:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
bro321
GZ1948
ten wiek emerytalny jest chory xD


No tak ale jesli nie podwyzsza przy obecnym systemie to sie rozyebie przez slabe urodzenia, dla mnie niech sie rozyebie i niech mi oddadza wszystkie skladki emerytalne


Taki jutubet wapniak dzownil do zusu i pytal czy moze wyplacic swoje skladki iles tam tysięcy babka powiedziala nie bo skoro tu mieszka to godzi sie na to i hoy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
ugotowany ten udziec z indyka na gulasz ale dupy nie urywa niewiem wazne jest tez jak gotujesz
nastepnym razem jesli takowy będzie to zmieszam ten mieso w soli piperzu i papryce

bo teraz normlanie sam gulasz bez dodatkow do wody no i szau nie ma moze jak sie jakos to doprawi bedzie lepiej
narazie nie jestem zachwycony xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Kurfa za 3 euro jest makaron kilogram taki ala chiński w cury groszek kukurydza jakas szynka i cos tam takie w miare smaczne spoko wlozylem 1/3 ledwo zjadłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
se teraz pomyslalem czy nie lepiej bedzie mi kupowac ryz na wage np 1 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
co do sasiadki



WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
sąsiadka po prostu fhooy dobrze sie bawi.nie to co ja.nigdy mi pod chate psiarnia nie zajezdzała.nigdy nie byłem naj**any.treningi to tutaj rozpisywałem na herbacie i nigdy przenigdy nie darłem ryjai wcale nie rzucałem przez okno z kumplem co chlanie pustymi butelkami na schody bo za leniwi byliśmy przejśc do kuchni zeby wyj**ac


Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2018-09-05 21:37:49
1

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
ide do roboty elo z fartem
1.3.1.2
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
Idz krecik nie dosc ze w nocy to pod ziemie xD
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

WHEY premium