Szacuny
240
Napisanych postów
31346
Wiek
30 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
163549
jestem jestem jak tma po przegranej my nadal na wyjazdach niepokonani mecz z dupy fartownie wygrany bo szczerze to obie druzyny ch**a pokazaly wy nastepny macie z wisla czyli w dupe, a my po 3 punkty do jagieloni na lajcie jedziemy potem u siebie mamy zaglebie wiec znow 3 punkty na lajcie dobrze sie uklada tabela
Szacuny
1016
Napisanych postów
57063
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
1014344
ten korzym to sie nadaje ładnie strzelił piłka na pustom trafia w slupek xD
juz wczesniej pisałem ze to słabiak ale jak go zobaczyłem na 1 meczu to mi sie spodobał jak walczył ale niestety napastnik z niego zaden wystarczy zerknac w jego statystyki xD
Szacuny
1016
Napisanych postów
57063
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
1014344
cvi powiem ze Gornik to powinien wygrac paczonc na akcje i sytuacja bramkowe ale nic nie strzelili a Korona trafiła takom bramke z dupy po stałym fragmencie gry no i wygrali xD
Szacuny
1016
Napisanych postów
57063
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
1014344
kurfa ogladałem torby ale nie kupiłem mowie cena z dupy
zobacze na necie pacze na allegro ceny podobne wiec choj
jade po tom torbe teraz kurfa 2 razy jezdzic xD
Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2015-11-08 18:54:41
Szacuny
240
Napisanych postów
31346
Wiek
30 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
163549
pof mecz h**owy i tyle a korzymie zawsze takie zdanie mialem my tez nie mamy rasowego snajpera ..., legia wygrywa 1 jajo oby wygrala mecz to zostanie tylko real sevilla ze obie strzela i wpadnie pare groszy do wyplaty :P