SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5083468

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
co sie działo sie?ilu rannych ilu zabitych?

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
tanku jestem natyle kumaty zeby nie skakac po głowie przy swiadkach

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
Smi3szne moj maz za jednego liscia do wrezsnia jest naadzwonku

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
swiadki jechowy tez sie liczom ?xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
a co ty myslisz ze swiadki som poczebne typ cie zna przeciez
to nie problem zeby podał twoje dane i cie wyebał po raz drugi xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Pika po glowie to tylko zj**y skacza i ze sprzetem lataja..., k***a ladowarka od lapka sie spalila bo ktos nie odpial od gniazdka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
spokojnie rozejdzie sie po łokciach.jak masz z nim kontakt niech mówi ze ostatnie wydarzenia itd wywarły na nim ogromna presje itd

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
Pika przewinelam ci jak ten koles sie odezwal do mnie pierwsy raz w zyciu takie slowa polecialy w moja strone moj maz podszedl do niego rzucil na ziemie i 3miesiaca do sprawy nastepnej nie moze na niego patrzec

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Zanetka sa kwity na tamtego.niech mówi ze presji nie wytrzymał i stało sie.oczywiscie ful p***a skruchs musi byc i odrazu oskarzanie tamtego

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
psamietsaj przed idiotasmi nie mozna pokazywac ze jest sie kumatym

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

WHEY premium