SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6092320

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
na weglach to ja mase robie xD

na węglu wręcz dosłownie i w przenosni

elegancko UFC na polsat sport polski komentarz zyc nie umierac



Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-07-22 18:33:46
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 163549
Pikaczumba
jako deck hand to przynies podaj pozamiataj a głównie to iglak pneumatyczny rdza i jechana w mordorzew agencji mi nie dopowiedziała kobitka że nadgodziny są przymusowe.taki tam szczegół.czyli k***a dzień wolny od roboty bede miał do ch**a za nie całe 3 miechy.ale...potem juz bede miał stopien wyrzej


a tak ogólnie co tam jeszcze robie?MASE NA WEGLACH




Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2018-07-22 18:03:41


Wszedzie godziny sa przymusowe jesli cie.kierownik poprosi sam kiedya myslalem ze moge odmowic hoya moge odmowic jedynie jak mam wizyte u lekarza xD

Apropo ide pocwiczyc daleko isc nie musze zmienie tylko pokoj xd

P.s ciesz sie. Z nadgodzin zarobisz hajs ja bym chcial nadgodziny xd

Zmieniony przez - TanQer w dniu 2018-07-22 18:45:53
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 155425
TanQer

P.s ciesz sie. Z nadgodzin zarobisz hajs ja bym chcial nadgodziny xd


Zmieniony przez - TanQer w dniu 2018-07-22 18:45:53

Bo niepotrafisz ich ogarnac poprostu.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 155425
Pikaczumba
jako deck hand to przynies podaj pozamiataj a głównie to iglak pneumatyczny rdza i jechana w mordorzew agencji mi nie dopowiedziała kobitka że nadgodziny są przymusowe.taki tam szczegół.czyli k***a dzień wolny od roboty bede miał do ch**a za nie całe 3 miechy.ale...potem juz bede miał stopien wyrzej


a tak ogólnie co tam jeszcze robie?MASE NA WEGLACH



Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2018-07-22 18:03:41

Ludzie spoko czy menele ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 163549
Przeciez tam biora tylko porzadnych ludzi wyksztalconych a nie meneli xd
Co za pytania hue
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344



Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-07-22 22:49:07
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 163549
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
Nie wiem za tydzień się dowiem



Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-07-22 23:04:31
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 467 Napisanych postów 52009 Wiek 56 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 199651
klimat jak na stoczni parenascie lat temu.jest git dobra ekipa.statek jest suchy to sa na odwyku
1

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
wszystko fajnie okno otwarte ale wkurfia mnie jak musze słuchac jakis kmiotów
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

electro
Polecane artykuły