SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5093331

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
no to wiem tak ci odpisałem bo myslałem ze moze pytasz o SAA
i spalacze jakies
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
Jak to mówią nigdy nie mów nigdy
ale raczej w SAA sie pakować nie mam zamiaru zostanie mi bycie szczurkiem xD
jakby sie z czasem udało dobijac troche masy i to ładnie wyrzezbic to tez sylwetka wygladac moze ladnie estetycznie


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-08-02 15:09:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Masz kase, czas, lekarzy, swietnych trenerow. Nie rozumiem czemu niechcesz sie pobawic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
Doyebać sie zrobic ogromny progres by człowiek chcial
ale nie kosztem SAA dla mnie to takie sztuczne zle bym sie chyba czul z tym
psychika kumasz wole naturalne miesnie w dodatku gdzies tez opinia innych ludzi umniejszajaca
twoje dokonania ale to akurat ma mniejsze znaczenie

no i zdrowie te moje nadcisnienie kiedys tez mialem wysoki poziom cukru
niewiem jak teraz serce chyba tez tam jakas super sprawne nie jest ogolnie mógłby to byc strzal w kolano xD


a tak moze marny ze mnie sprotowiec ale cwiczymy zajawka jest silka i troche boksu
chyba musze własnie go ograniczyc troche zeby organizm wiecej odpoczywał
musze wiecej robic slabych treningow i offow bo sie przetrenowuje

ide do roboty to jestem zayebany wiecznie niewiem czy cos mi dolega czy co
czy poprostu za duzo treningu chyba to drugie musze wiecej odpoczywac xD




Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-08-02 15:32:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Nie no to jasne ze jak nie jestes zdrowy to temat odpada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
Czy odpada zawsze mozna xD inna sprawa ze jest to nie madre.
Moj brat mial/ma nadal jakis problem z sercem i nadcisnieniem i bil kiedys saa i zyje dobrze dalej a klepal testa bolda i mete wiec jeden poleci dalej a drugiego sor zawinie

A ja za swoja bombe sie zebrac nie moge kuhwa jakos od stycznia za duzo pracuje chyba chociaz w tym tygodniu tylko 45h wyjdzie a zeszly 54 chyba


Zmieniony przez - bro321 w dniu 2018-08-02 17:49:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651




jest chłop co przepływa kanał lanansz w pław i zwie sie ambasadorem oceanów.ja jestem ambasadorem morza północnego.całe morze północne przepłynąłem w zbiorniku numer 5
1

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
bro321
Pikaczumba
w dużej teorii takza os 2 koła bedzie
2k juz spoko a osa kiedy dostajesz ?


osa dostane jak skończe kontrakt i zalicze anglika.wtedy warunkowo dostane świstek z budy.bo jeszcze mam do zaliczenia jak i cała klasa prawo morskie.ksiażka do nauczenia sie na pamięć

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
Hehehe co to kurfa jest warunkowo dostac stopien xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
warunkowo czyli z jednym nie zaliczonym przedmiotem

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

forma lato