SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5065920

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
w polsce jak by mi lekarz powiedział ze mi nie pomoze bo mój lekarz jest na urlopie i wraca za miecha aja z rozj**anym nosem przyszedłem to bym krzesłem k***e zaj**ał.w angli nie mogłem tego zrobic.albo w szpitalu jak by mnie z kwitkiem odprawili to tez bym cos odj**ał5-)

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Bro teraz robie niby jako operator maszyn cnc a do tejj pory nie wiem dla czego to sie tak naxywa xd..., a co do.sanepidu sam zawodoowh nie wystarcza.cza.mature.napisac i na studia wyj**ac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
kumplowi w pl jak dali termin wyjecia sruby za pare lat to drzwi rozwalił i poszedł

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Bro angielskieegoo sie.ostatnio zaprzestalem uczyyc.bo troche sie uczylem i myslallem potemm isc.na kurs.jak.naucze.sie podstaw @ale.najpierw prawko chcialem prawko.ogln sporo.ulatwi do pracy itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
Pikaczumba
w polsce jak by mi lekarz powiedział ze mi nie pomoze bo mój lekarz jest na urlopie i wraca za miecha aja z rozj**anym nosem przyszedłem to bym krzesłem k***e zaj**ał.w angli nie mogłem tego zrobic.albo w szpitalu jak by mnie z kwitkiem odprawili to tez bym cos odj**ał5-)

nhs upada wiec coraz gorzej jest pika wiesz jaki ja mam problem zeby w nl sie doprosic o wyniki badan dokladne? oni tylko mowia sa w normie albo norma jest przekroczona albo jest ponizej normy. i wez tu saa bierz w takim chorym systemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Pika a.cos z.kipom zrobil w anglii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
tanku idziesz do plebsowni i pytasz sie jakie kursy maja.albo szukasz firmy na bon szkoleniowy i cisniesz temat

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Pika nie.ogarniam tego tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
tez dobrym patent na urzad pracy czasem mozna cos ogarnac ale nie liczylbym na to i sam robil kursy.

tanku podalem ci mase sposobow po ktorych bedziesz mial calkiem wporzo zarobki. wybierz cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Jaakies. Spawaniaa to nie.mam pojecia prawka jezcze.nie.maam a z nim te same grosze zarobie, sanepid dupa.bo.studia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

WHEY premium