Oszukany posiłek, czyli cheat meal jest czymś, na co niektórzy czekają z niecierpliwością cały dzień lub nawet miesiąc. Większość z Was prawdopodobnie doświadczyła niejednego czita, który pozwolił odpocząć Waszej głowie. Któż nie lubi nagradzać się po ciężkiej pracy? Ciekawi jesteśmy czy są wśród naszych czytelników osoby, którym zdarzyło się mocno popłynąć z takim posiłkiem i zjeść naprawdę DUŻO. Poniżej prezentujemy kilka osób, które zjadły prawdopodobnie spożyły największe cheat meale w historii i udokumentowali to na YouTube.

https://youtu.be/-3DYCMBZg0I

Dave Tate's - cheat meal 13.000 kalorii

Dave to człowiek, który od ponad trzydziestu lat zajmuje się sportami siłowymi, jest trenerem, konsultantem i Prezes zarządu elitefts. Przemawiał na ponad 100 wydarzeniach , napisał 20 książek oraz ponad 1200 artykułów dla czasopism i znanych stron internetowych. Dave startował w trójboju siłowym w latach 1987-2004 uzyskując wysokie lokaty w wielu zawodach. Potrafi także niemało zjeść. Sami zobaczcie.

https://youtu.be/nTOpB4t5Hqs

Nathan Figueroa - 11.000 kalorii podczas lodowej niedzieli

Ben i Jerrys i Haagen Dazs to jedne z najlepszych lodów na świecie. Jesteśmy przekonani, że większość naszych czytelników, pozwoliła sobie nie raz na większą ilość pysznych, rozpływających się w ustach słodkich lodów. Nathan Figueroa zjadł lody o łącznej wartości 11.000 kalorii! Dalibyście radę?

https://youtu.be/4Smht3zDzvA

Angielskie śniadanie "na wypasie"

Nela Zissner to niepozornie wyglądająca kobieta, która uwielbia wyzwania związane z jedzeniem. Na jej kanale na YouTube możecie obejrzeć wiele filmików z challengami, ale ten, na którym zjada 10.000 kalorii, ma ponad 5 milionów odsłon. Amerykanka postanowiła zjeść porządne angielskie śniadanie składające się z bekonu, jajek, kiełbasy. grillowanych pomidorów, fasoli, chleba i grzybów, a wszystko popijane było mlekiem. Nie chcemy wiedzieć co było potem.

https://youtu.be/XqOu2T0PJMs

Wyzwanie 12 000 kalorii

Wyzwanie 10 000 kalorii stało się dość popularne wśród youtuberów. Większości się udaje, bo spożywają produkty wysokokaloryczne, popijając pepsi. Wy pewnie też dalibyście radę. Skoro 10.000 to nie problem, to dlaczego nie zjeść 12 000 dla większego fejmu? Zobaczcie jak robi to ta dziewczyna.

https://youtu.be/rQuF6XM7qUc

Michael Phelps challenge

O Mistrzu olimpijskim pisaliśmy już TUTAJ: Jak trenuje i je mistrz Michael Phelps?

Potrafi zjeść 12.000 kalorii i wciąż jest w świetnej formie. Nic dziwnego, w końcu jego treningi są bardzo intensywne, a przygotowując się do zawodów przepływa blisko 80 km tygodniowo. Pewien mężczyzna postanowił mu dorównać i bez problemu zjadł tyle samo, co Phelps.

https://youtu.be/W83e-qSjH2U

Wyzwanie 20 000 kalorii

Często słyszymy, że więcej znaczy lepiej. Quang Tran wziął sobie te słowa do serca. 10.00 potrafili zjeść inni, więc on postanowił podnieść poprzeczkę i zjadł dwa razy więcej!

https://youtu.be/rTmSMaHTQjo

Wyzwanie 30 000 kalorii

Jeśli uważacie, że dacie radę zjeść 20.000 kalorii, to co powiecie na 30.000? On to naprawdę zrobił…

https://youtu.be/yvvJXaaiFQo

50 000 kalorii w 50 godzin

Na końcu naszej listy jest absolutny mistrz. YouTuber Erik Lamkin, który uwielbia wyzwania związane z jedzeniem pobił chyba wszystkich. Zjadł 50.000 kalorii w 50 godzin! To wydaje się wręcz niemożliwe, ale możecie spróbować mu dorównać.

https://youtu.be/MO-3_9FuIQQ

Komentarze (7)
natalijka

a ja narzekam że mi 3tys kcl w upały ciężko zjeść :D

1
czellista

50000 kcal w 50h? slabo%) sa tacy, co dali rade 130000 w 48h %)%)

0
anubis84

Jak dla mnie to takie chellenge są chore, ciekawe jak żołądek za to im podziękuje.

1
Długii

Rozumiem zjeść pizze, zagryźc batonami i popic cola, ale to juz przesada.

0
domosos

To jest po prostu chore, nie wiem komu chcą zaimponować.

0
clenom

Głup[ota i tyle, chcą zaistnieć na chwilkę w internecie.

0
skorupski

Sa freaki na tym świecie, ale pewnie wcinał jakieś tłuste badziewie i łatwo by mu było nabić tyle kalorii.

0