SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[blog] Brudna miska by georgu- Trening na bazie 5/3/1 Boring But Big

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 550212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14683 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
Banan
Dżordż - Ty coś trenujesz?


Trenować trenuję, gorzej z jedzeniem


Banan
widać po plecach, że jest lepiej ale na przyszłe lato widzę Ciebie w lepszej formie


No proste

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Awanse, zastępstwa w pracy nie sprzyjają koncentracji na stricte siłowni, poza tym masz teraz za dojrzały cel ogarnięcie mieszkania, potem ślub, itp więc chcąc nie chcąc ta robota musi zajmować wysokie miejsce Z drugiej strony mamy tu gościa, który ogarnia rodzinkę, robotę w podwójnym wydaniu, dobrze pożre, a patrzcie jaką formę zrobił- o kim mowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14683 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
O tym gościu co na nick jak taki żółty owoc? Ten no... cytryna?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14683 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
12.08.2018

Dzień wolny od pracy, ale nie znaczy wolny od treningu Chociaż wczoraj miałem dzień lenia Rano tylko zakupy i cały dzień leżałem Za to pograłem w Heroes III
Dziś obudziłem się już po 8, na spokojnie śniadanko i później trening nóg.

Front Squat: 50kg/5 x 2, 40kg/8, 30kg/10
Martwy Ciąg: 125kg/5, 105kg/8, 85kg/12
Prostowanie podudzi siedząc jednonóż: 15kg/12 x 4
Uginanie nóg na hammerze stojąc: 10kg/12 x 4
Wspięcia na palce siedząc: 20kg/12 x 4
Plank: 4 x 30s
Allahy: 3s

Dzis cardio odpuściłem. Zapas w ciężarach jest, ale też nie chcę zaczynać zbyt wysoko. Wyższe zakresy w frontach i ciągach masakrycznie mnie wymęczyły. Bardziej niż serie na 5 powtórzeń. Dobrze, bo zawsze jakoś pomijałem te nie tyle wyższe co 'hipertroficzne' zakresy. Myślę, że ta regresja, którą zastosowałem będzie mi pozwalać na to by podnosić ciężary, a da również kopa hipertroficznego

Ciągi ostatnia seria:




Przed treningiem zdaliśmy sobie też sprawę, że lodówka pusta, a dziś niedziela nie handlowa
Także wleciał w sumie bardzo związany z nazwą bloga posiłek potreningowy Ale cola była zero
Wieczorem zostaliśmy zaproszeni przez ciotkę na prosseco i kolację na mieście Aż zaczynam się bać co za interes ma









2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
wczoraj na macku też byłem, poleciał, wieśmack, i double burger, no i krewetki, się cenią skubance 5 krewetek 14 zeta, ogólnie ceny coś do góry poszły wieśmack 10.70 a jeszcze z rok tem niecałe 9 zeta chyba.
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14683 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
anubis84
wczoraj na macku też byłem, poleciał, wieśmack, i double burger, no i krewetki, się cenią skubance 5 krewetek 14 zeta, ogólnie ceny coś do góry poszły wieśmack 10.70 a jeszcze z rok tem niecałe 9 zeta chyba.


Przyznam że nie znam cen McDonald's za bardzo

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
No tak bogaty na ceny nie patrzy
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14683 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
Wczorajszy wieczór był mocny muszę przyznać Na tyle mocny, że całą noc cierpiałem. Niestety mój żołądek został chyba zmasakrowany ilością jedzenia i picia jaką przyjąłem wczoraj wieczorem.
Spotkanie z cioteczką i wujkiem zaczęło się niewinnie. 2 butelki prosseco, deska serów, mortadela, karczochy, oliwki. Ogólnie coś na ząb Posiedzieliśmy 2 godziny i na 19 udaliśmy się na Krakowski rynek
Nasi sponsorzy wybrali włoską restaurację, stolik w ogródku z widokiem na rynek główny
I tutaj zaczęła się jazda My z wujkiem po piwku, do tego kolejne 2 butelki wina na 4 osoby. Najpierw startery. Wzięliśmy foccacie, oliwki i krewetki w oliwie czosnkowej z bagietka korzenną.
Ja na danie główne wybrałem pappardele di manzo, czyli makaron pappardele z polędwicą wołową w sosie pomidorowym. Monika klasycznie lasagne. Ciotka mule, a wujaszek risotto. Desery królowała panna cotta i tiramisu
Wieczór muszę przyznać, że bardzo przyjemny, pogoda mega dopisała. Do tego my raczej jesteśmy domatorami, więc nie często wychodzimy z domu Fajnie też, że pierwszy raz miałem okazję spróbować mule, a do tego pierwszy raz odważyłem się spróbować krewetki. Moi rodzice w sumie od czasu do czasu robią sobie krewetki, ale jakoś bez alkoholu zawsze brakowało odwagi
Zdjęć nie robiłem, bo w sumie nie wypadało, a do tego po prosseco nawet nie było mi to w głowie
Jeszcze tak tylko wyjaśnię, że ciotka z wujkiem są w okolicach czterdziestki stąd możemy mieć taki koleżeński kontakt

13.08.2018

Dziś trening góry. Przez nieprzespaną noc nie czułem się najlepiej, ale trening trzeba było zrobić!

WL: 72,5kg/5, 60kg/8, 50kg/10 x 2
Wyciskanie hantli na skosie chwytem neutralnym: 22,5kg/5, 18kg/10, 14kg/12 x 2
Podciąganie neutralem: 22,5kg/5, 17,5kg/8, 10kg/10, 0kg/12
Wyciskanie na barki na smithie: +40kg/8, +30kg/12, +20kg/16 x 2
Łączona unoszenia w przód i bok: 7,5kg/12 x 3
Wyciąg dolny do klatki: 4s
Uginanie z łamanym: +25kg/6, +20kg/10, +12,5kg/12 x 2
Francuz łamanym leżąc: +20kg/5, +15kg/10, +10kg/12 x 2
Uginanie z hantlami siedząc na łatce 60*: 8kg/10 x 4

Trening ciężko szedł, ale poszedł Jakoś ostatnio w WL klasycznym nie mogę się odnaleźć. Zamiast wiosła sztangą poleciał wyciąg, bo nie miałem gdzie zrobić wiosła ze względu na zajęcia na strefi crossa, oraz dość duże obłożenie w ogóle.

Jutro w planach odpoczynek

2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14683 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
anubis84
No tak bogaty na ceny nie patrzy


Raczej nie patrzę, bo nie bywam

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
I jak tu nie jeść jak takie pyszności serwują na ogródkach. Ślinka leci a popić przecież czymś trzeba
2

Take your dreams seriously.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mrozone truskawki

Następny temat

Posiłki z węglami złożonymi?

WHEY premium