SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

shitman / dziennik / cza kręcić jak czeba ! - wycinka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259381

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Ja to nie znam sie kompletnei na tych paskach, ale co one daja, ze az taka roznica w ciezarach jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Wyeb paski, przedramiona urosną od razu. Ćwicz chwyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra wywale
mam nadzieje ze jak bd robil przechwytem to sie plecy czy kaptury nie pokrzywią
ale do wiosla paskow uzywal bede, bo w tym cw to na 100% bym juz nie utrzymal przy aktualnym ciezarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Do wiosła pewnie, zostaw. A w mc zmieniaj przechwyt tak zeby nie robic jednym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Bo ciało jest symetryczne i musi dostawać symetryczne bodźce ;)
Po Polsku: trzeba zmieniać rękę przechwytującą,bo powoduje to,że sztanga nie jest równolegle do ciała-konsekwencje to dysproporcja w sile którejś z połówek pleców,kapturów,bicepsów i nóg.
A dysproporcje prowadzą do słabości i kontuzji ;)

P.S.Sam bym sobie przyznał soga za tę wspaniałą wypowiedź,ale niestety to jedna z tych rzeczy,których JESZCZE nie potrafię,więc zapraszam do mojego dziennika ;) :P

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Autopsy to ja ci dam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Będę na tyle kulturalny i też oddam soga :). Tylko mnie nie przegoń bo wezmę 10 kebabów dziennie i się zdziwisz ;D. Co do filmu z mc no to ja nie chcę Cie widzieć oddając ostrego stolca skoro przy wyciskaniu tak wyjesz :D. Żeby być w zaawansowanych to trzeba mieć albo dobrą sylwetkę albo posiadać dużą wiedzę na temat tego sportu bo bez tego to raczej problem - sam o tym najlepiej wiem gdy pierwszy raz napisałem temat w zaawansowanych na sfd święcie przekonany że do początkujących nie należę :D Ostry bluzg był pamiętam :P

Zmieniony przez - Esbe w dniu 2011-07-27 13:34:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan 4dni masa do oceny/poprawek

Następny temat

rampa

WHEY premium