SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

shitman / dziennik / cza kręcić jak czeba ! - wycinka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259460

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no baby power :D
kvrva po wczorajszym treningu poszla sliwowica + jakas cytrynowka i mam takie kvrevskie zakwasy na plecach ze ledwo chodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
no to nie ładnie tak popijać , looknij do TDP masz tam wypiskę mojej przepitki do kebaba i pizzy z niedzieli haha bo się dziwiłeś że nic nie piłem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kvrwa widze ze magnezji nie żałowałeś

chyba ze to co innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta fetą posypuje łapy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
jak pijesz i ćwiczysz plery czy nogi tego dnia to jest pewna opcja:
do shake'a po treningowego połknij ze 2-3 ibupromy,albo inny środek przeciwzapalny.
Po 1,5h już możesz pić ;)

baby powdera się używa do smarowania nóg,żeby sztanga dobry poślizg miała przy ciągach xD
nie wsiąka Ci to g**** w łapy i nie zmiękcza skóry ?

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak mam ibuprom MAX to ile ich i wogole w jakim celu sie je bierze? :D


jak daje to na lapy to mam troche sliskie ale przynajmniej nie sa mokre, lepsze taki niz spocone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No własnie, ten talk to się na uda daje, zeby sie sztanga na udach nie zatrzymywala, a na łapy magnezje, tak to tylko sobie pogarszasz chwyt A jak masz spocone to zawsze mozesz w recznik wycierac.

A ibupromy czy inne apapy osłabiaja organizm, wiec nie wiem czy to taka dobra opcja.

Zmieniony przez - pavveeel w dniu 2011-08-02 15:03:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
te wszystkie maxy,forte,speedy to tylko nazwa handlowa. Wszędzie masz 400mg ibuprofenu.

Trenując,niszczysz mięśnie.Niszcząc mięśnie doprowadzasz do stanu zapalnego. Jak dobrze pojesz i pośpisz to stan zapalny ustępuje a w to miejsce masz większe mięśnie(hipertrofia) lub większą siłę(szybszy i silniejszy impuls elektryczny).
Jak pochlejesz od razu po treningu-dalej urośniesz,ale proces regeneracji się wydłuży,co po ostrych ciągach do ciekawych nie należy,gdy musisz później siedzieć w szkole/pracy czy jechać autem.
I gdy na drugi dzień musisz być sprawny-możesz łyknąć środki przeciwzapalne i plecy/nogi na drugi dzień nie będą tak dokuczały.
JEDNO ALE-środki przeciwzapalne hamują proces hipertofii,po ludzku -nie urośniesz ;)
Natomiast siłowo jak najbardziej wzrost nastąpi. Środki przeciwzapalne to chyba najstarszy "suplement" na świecie,trochę zapomniany,dużo wad i wyniszczający organizm na dłuższą metę.
Jak zależy Ci na hipertrofii-chyba jedyną opcją przy chlaniu jest wlać do 1,5l butelki bcaa(duuużo!) + glicerynę apteczną,wtedy troszkę lepiej się będziesz na drugi dzień czuł.

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam wdupczam kurczaka jak pije i jest git :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TRENING:

A) Rozpiętki
Ciężar: 15kg/12, 12, 12, 12, 12
Przerwy: 60 sekund

B1) Uginanie sztangi stojąc
Ciężar: 47kg/7, 7, 7, 7, 7
Przerwy: 100 sekund

B2) Francuz
Ciężar: 37kg/7, 7, 7, 7, 7
Przerwy: 100sekund

C) Wspięcia
Ciężar: 80kg/12, 12, 12, 12, 12
Przerwy: 60 sekund


+ brzuch



lajtowy tren a za pare h powtorka z wczoraj
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan 4dni masa do oceny/poprawek

Następny temat

rampa

WHEY premium