SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

shitman / dziennik / cza kręcić jak czeba ! - wycinka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259359

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39821
siema szidman
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
Stary odwiedzają cie ludzie w wieku 14-16 którzy cisną 40 na klate i rozpisują sobie diete co do jednej kalorii. Trochę pokory bo zachowujesz sie jakbyś pozjadał wszystkie rozumy. Rozumiem masz fajowe poczucie humoru, jestes prześmieszny i wogóle ELO Ziomal a każdy twój post kończy się na ":D" ale takie komentarze to zostaw dla siebie.

Zmieniony przez - zig25 w dniu 2011-10-12 19:16:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
DOBRZE - z nim trzeba krótko .
z tego co wiem to chyba jego dziennik i nie masz sie czego czepiac , gorzej jakby pisal u Ciebie.
a co do 14-16 latkow którzy cisną 40 na klate - Ty kiedys nie byles w tym wieku ? nigdy nie zaczynales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
Chyba nie zrozumiales o co mi chodzi, też byłem w ich wieku i też zaczynałem. Sądzę jednak że zaczynanie ćwiczeń od wyliczania diety z kalkulatorem zwłaszcza wśród młodych osób jest bez sensu. Szybki metabolizm, 150 różnych zajęć fizycznych po lekcjach, do tego wfy, sksy itp więc nie wiem czy jest sens w stawianiu siebie w obliczu dylematów typu ryż czy banan albo "jak zjem batona czy dwa to spasę się jak knur" To jest tylko moje zdanie , nikt nie musi się z nim zgadzać tylko proszę o trochę szacunku dla cudzej myśli, ot co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ja mam problem z interpretacją, tego co autor(zig25) miał na myśli :>

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
Widocznie 4 zdania złożone w jednym poście to za dużo
Myślę że gdybyś przewrócił stronę do tyłu i złapał kontekst to w końcu byś ogarnął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie to miałem na myśli, chodzi mi o twój post w którym jedziesz na Shitmana. Hooy wie za co...

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9543
ja tam swego czasu zakupiłem karton bułeczek mlecznych prosto od producenta 400g = 3 zl, takie jak sa w biedronce, realu czy jeszcze tam gdzieś w innym supermarkecie. Potrafiłem zjesc cala taka pake i do tego jeszcze rodzynki, 2 k kalorii w szkole, i masa leciała polecam



Zmieniony przez - MatheusZ w dniu 2011-10-12 21:04:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zig25
kvrwa pyerdolisz glupoty :D:D:D:D:D:D:D:D::D ktore wie moja siostra majaca 13 lat i sie dziwis ze sie z ciebie smieje
pozatym to chyba moj dziennik, nie pasuje ci to po choy sie tu udzialasz?
pozatym wiem co trzeba jesc a to ze robie sobie kanapki do szkoly to dlatego ze mi sie niechce jesc tych yebanych omletow czy robic ryzu i kury do szkoly
wiec ogarnij czlowieku i idz z takimi radami jak pic jogurty i wpyerdalac orzechy wloskie czy nerkowca
pozdro no offence czy jak to sie mowi

a co wegli to polowa lasek nie uwaza na zrodlo bo maja taki rozhulany metaboliz ze wygladaja teraz jak swinie



jeszcze raz pozdrawiam :D przepraszam jesli kogos urazilem ":D"

Zmieniony przez - shitman_xD w dniu 2011-10-12 21:17:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
:D


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan 4dni masa do oceny/poprawek

Następny temat

rampa

WHEY premium