SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

shitman / dziennik / cza kręcić jak czeba ! - wycinka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259346

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Każdy ma inne cele ;D
Ja taką sylwetkę bym chciał.

A skoro chcesz, masuj, masuj. Ja przeciez do niczego nie namawiam xDD

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


dodam kcal w przyszlym tyg i zobacze
jak bd zalewalo to *******e i cale wakacje na zerowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Otwarty Biały Klop - jak sugeruje kształt, symbolizuje ochronę. Starożytni Celtowie dekorowali nią klopy wojowników, ubrania dzieci, także jako symbol ochrony chorych osób. Symbol to węzeł na bazie tarczy. Odbija mi od rana . Nom widać że ''boczki'' Ci się robią gruby .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
shit masuj masuj

Venc1Lq

Ja taką sylwetkę bym chciał.

uwierz mi jak osiągniesz taka to będziesz chciał lepsza...ten sport jest juz taki...

ja też na początku chciałem tylko schudnac i nie przypuszczałem ze kiedy kolwiek w zyciu bede masował a jak sie udało schudnac to potem była masa i teraz tak w kółko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Pamiętam jak sobie mówiłem ''dojdę do łapy na prostej 3.3 i starczy '' już mam coś koło 3.5 i nie zamierzam przerywać . Takie prawa tego sportu, po ćwiczeniach jak się ostro spompujesz w podświadomości mówisz sobie ''chcę tak wyglądać jak w lustrze po ćwiczeniach, ale na sucho'' ;D A za pare tyg. i tak jesteś już dużo większy niż tamtego dnia !

Zmieniony przez - Esbe w dniu 2011-07-02 11:00:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Możliwe, możliwe. Teraz mój główny cel to właśnie schudnąć ;P
Zobaczymy, jak to będzie w przyszłości.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja pompy to od dwoch miechow nie mialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Ja od ostatniego tyg i źle się z tym czuję (a już były 3 dni pod rządek po treningu 36 na prostej :( Teraz marne 35.5 ;() Panowie i Panie chciałbym uroczyście zaprosić do obejrzenia dziennika Jegomościa Beczki88 gdyż zaszła pewna ''komplikacja'' :). Kupił sobie ławkę cyt. : "chyba każdy wie jak to wygląda , a jak nie to wpisać w Google '' ławka do brzuszków''". Pytanie brzmy następująco cyt. "Pytanie czy zna ktoś może jakieś inne ćwiczenia na brzuch co można je wykonywać na ławce do brzuszków(prócz klasycznych"?? Jeżeli ktoś zna odpowiedź zapraszam do komentowania :) Beczka88 nas potrzebuje :D

Zmieniony przez - Esbe w dniu 2011-07-02 11:19:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daj wiecej wegli to pompa bedzie a jak nie to booster NO kup, mozesz tez z gliceryna solo sprobowac, mi fajnie na tym bylo :D

a na laweczce to moze se robic spiecia proste i skosne na przemian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodaj , Dodaj Kcal żeby cię nabiło

Krata dalej kozak...


Esbe - jeżeli będą brzuszki szły za lekko to z czasem z obciążeniem na klatce albo piłką lekarską.

Zmieniony przez - Matth3w w dniu 2011-07-02 11:36:36
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan 4dni masa do oceny/poprawek

Następny temat

rampa

WHEY premium