SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

shitman / dziennik / cza kręcić jak czeba ! - wycinka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259425

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ludi_ glowa i wiedza ogromna
z tym ze nie kazdy sie zgodzi z reszta
nie kazdy sie zgodzi z takim podejsciem jakim on prezentuje/nakazuje robic

nie kazdy jest masochista

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Podeslijcie cos od tego Pumy kazdy tylko o nim gada a sam nie miałem okazji przeczytac nic jego autorswa, poza jakimis starymi Art. z SFD

Gdzie on sie udziela na BodyFactory?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Ma swoje forum razem z Michailem.

Wpisz sobie przykładowo "pakiet redukcyjny" w guglach i pierwszy link, przeczytaj sobie od razu co Puma sądzi o redukcji, BCAA, stymulantach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Ok dzieki Ludwik
Zapisałem sobie w zakładkach potem zaczne czytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
inaczej ludi napisz
przeczytaj co puma sadzi ogolnie o suplach!

a jaki ma do bialka z prochu?
mozna czy nie?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gosc ma takie poyebane podejscie do supli to ciekawe co mysli o koksie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
W jego ocenie wszystkie sumplementy poza zwykłym mono i ewentualnie WPC po treningu są zbędne. BCAA to dla niego strata pieniędzy skoro jest kurczak i piersi po treningu. Czytałem, że dla niego naturalne jedzenie będzie zawsze lepsze od suplementów. Omega3 i witaminy w capsach tylko, jeżeli naprawdę brakuje w diecie.
Koks, to zupełnie inna bajka u niego. Jego forum jest poświęcone tylko i wyłącznie naturalnej kulturystyce. Mówiąc naturalna, 0 koksu, suplementy tylko w niektórych przypadkach.
Gość jest dla mnie jednym z bardziej kumatych w te klocki obok Layena Nortona, jeżeli chodzi o kulturystykę bez koksu i z mała ilości suplementów. Im więcej się go czyta tym się coraz bardziej rozumie jego filozofię, na początku też byłem sceptyczny co do jego teorii. U niego dieta, to minimum 3g białka/kg, gdzie zawsze się płacze, że tyle niszczy nerki. To samo jeżeli chodzi o ilość zielonych warzyw w diecie od 0,5 do 2kg samych warzyw dziennie, żeby odkwaszać organizm. Gdyby nie to, że bardzo rzadko odpisuje byłbym tam aktywny na forum, a tak konto jest bo jest

Była nawet u niego porusza kwestia J/NJ, ale też podchodził sceptycznie do tego. Gość nawet estrogen widzi w plastikowych pojemnikach, może to i przesada, ale najgłupsze pytania u niego, to rozłożenie na czynniki pierwsze i wytłumaczenie wszystkich mechanizmów. Szkoda, że już u nas nie pisze. Jego treningi niejednego na koksie by przestraszyły

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-08-23 18:59:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam bez koksu a i tam mam 'hardkorowszy trening'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
U niego ramiona biceps/triceps/przedramiona się robi w 9 ćwiczeniach w czasie 45min, gdzie 2 ćwiczenia to 3 serii do upadku, to jest hardcore Poczytaj jego artykuły na głównej, masakra

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-08-23 19:30:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poczytam

a trening do upadku jest najlepszy :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan 4dni masa do oceny/poprawek

Następny temat

rampa

WHEY premium