SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[blog] Brudna miska by georgu- Trening na bazie 5/3/1 Boring But Big

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 549633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
georgu
Sopot 2069


Wtedy to już będzie doping genetyczny i każdy będzie freakiem xd

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14679 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Wyjdę dla siebie
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94932 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14679 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Tak jak przypuszczałem. Ten tydzień praktycznie beztreningowy. Jutro coś tam zrobię, ale dalej do poniedziałku będzie bez treningu

Kiełba


Kulturystyczna klasyka


Wstęp do nowego hobby




Zmieniony przez - georgu w dniu 2019-08-21 21:21:40
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
pamiętaj że odpoczynek to najważniejsza częśc treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14679 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Dlatego teraz cały tydzień trenuję odpoczynek

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
kask do hulajnogi, ostro.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14679 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Tak jak przypuszczałem cały poprzedni tydzień i ten bez treningu. Mam nadzieję, że w kolejnym jakoś się zbiorę. Na razie regeneruję siły po ciężkim i emocjonującym, ale jednak radosnym weekendzie

Ogólnie upatrzyłem sobie motocykl w Kędzierzynie- Koźlu. Dogadany na piątek na finalne oglądanie. Jako, że nie mam jakiegoś doświadczenia w jeździe to jazda na koniu nie wchodziła w grę Trzeba było wymyślić jak dostarczyć go do rodziców Dogadałem się z jeżdżącym kuzynem, że w piątek po kupnie przejedzie mi nim do siebie do Pyrzowic żeby było bliżej i żeby miał gdzie nocować. Z dwoma kolegami się dogadałem, że po tym jadę do rodziców, a rano jedziemy dostawczakiem jednego z nich po moto. Akcja dogadana, wszystko wiadome i w piątek rano info od właściciela dostawczaka "Hej, nie dam rady wyrwać się jutro z domu, bo mi wpadło pilne zlecenie"
No i chuy bombki strzelił
Co tu wymyślić. Dzwonię do brata czy weźmie auto z hakiem od rodziców i podjedzie do Tarnowa gdzie się wymienimy samochodami i wypożyczę przyczepkę. Niestety ojciec pojechał tym autem do Rzeszowa i wraca późnym wieczorem
Gadam z kuzynem- on ma hak w swoim aucie. Nowy plan działania...
Po pracy jadę do kuzyna, zostawiam swój samochód, jedziemy z Pyrzowic do Radzionkowa po przyczepkę motocyklową. W Radzionkowie podpinamy przyczepkę- światła nie działają W końcu udało się, są światła. Jedziemy do KK i na miejscu jesteśmy po 20. Krótka jazda testowa i podpisujemy dokumenty, po tym pakowanie motocykla. Wyjeżdżamy z KK ok 22. Po tym odwieźć kuzyna do Pyrzowic, a ja z Moniką i moto na przyczepce do rodziców Na miejscu byłem o 2 w nocy i do 3 z bratem ściągałem moto z przyczepki
Z drugim kumplem, który mnie nie wystawił byłem umówiony na 8 rano, że jedziemy oddać przyczepkę i kuzynowi auto
Do łóżka położyłem się o 3, a o 5 rano ojciec wstawał do pracy Oczywiście się obudziłem i nie usnąłem W sobotę rano tak jak planowałem tak zrobiłem. Finalnie w 24 godziny od 16 w piątek do 16 w sobotę zrobiłem ponad 1000km
Ale opłacało się Mikołaj przyszedł do mnie w sierpniu

Zabawka


W niedzielę pojechaliśmy nad wodę trochę poleżakować i się opalić



W pozostałym wolnym czasie odbywałem pierwsze jazdy i naukę jazdy na moto


Zmieniony przez - georgu w dniu 2019-08-27 17:42:48
3

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Pochwal się co to za model,

Co Czawaj Cię zaraził pasją ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14679 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Honda Varadero 125- małe turystyczne moto dla ludzi bez prawka kat A
Nie, Czawaj praktycznie nie jeździ, więc mimo wielu prób wproszenia się, nigdy się nie doprosiłem na przejażdżkę z Czawajem Nie mniej jednak muszę mu podziękować tutaj, bo pomógł mi. Fundusz nie pozwalał mi na kupno moto, kasku i całego stroju. Tomek pożyczył mi jedną ze swoich kurtek motocyklowych (trochę sfatygowana, ale tutaj chodzi o bezpieczeństwo, a nie wygląd), rękawice oraz ochraniacze na kolana i piszczele. Dzięki niemu mogę zacząć przygodę w choćby w pewnym sensie zabezpieczony
Motocykle zawsze mi się od małego podobały, tylko nigdy nie myślałem o jeździe, bo nie było $ i wydawało się to bardzo odległe Nie powiem żebym teraz srał kasą, ale jednak porównując do sytuacji z przed 4 lat to żyje mi się lepiej
Pierwotnie miałem kupować chińskiego Junaka M12 Vintage- bo taniej, bo nówka, bo to bo tamto. Bałem się kupić 12 letni motocykl i to za prawie 1,5 tysiąca więcej.
Jednak przemyślenia co do wszystkiego i zgłębienie tematu chińczyka i japończyka podjąłem taką decyzję i jestem zadowolony, że wybrałem Hondę Dla osoby, która praktycznie nie jeździła na moto i waży ok 80kg to przyjemność z jazdy jest Tym bardziej, że raczej nie kupiłem żeby zap..., tylko dla spokojnej turystyki w koło komina, a może niebawem trochę dalej


Zmieniony przez - georgu w dniu 2019-08-28 06:44:34

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mrozone truskawki

Następny temat

Posiłki z węglami złożonymi?

WHEY premium