SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hubert/jesienno - zimowa masa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273238

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
o w mordę

jakbym zapodał tyle węgli to pewnie bym kruszynę przegonił w wadze (ok150kg)

Ale skoro masz 8 godzin aero dziennie to spalisz to jak mała lokomotywa

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
No ok 7 g/kg nie licząc czekolady i cukru do kawy

Miałem ponad dwa tygodnie przymusowego przestoju to waga ruszyła jak szalona - metabolizm rozpędzony wiec jadłem tyle samo a ze dużo mniej spalałem siedząc w domu to złapałem 3-4 kg (co prawda troszkę podlało, ale i tak sukces)

Generalnie nigdy tyle nie jadłem co teraz. Szybki metabolizm zostanie mi do końca życia, jakby miał zwalniać już dawno by to zrobił.
No chyba, że założę papcie i będę codziennie popijał piwko na kanapie zagryzając czipsami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330
Jak,pracujesz?tak ciezko ze tyle spalasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
7g węgli! nieżle!! na takiej ilości byłem raz w życiu jak zaczynałem i robiłem wszystko żeby przytyć, niestety skończyło się tłusto :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Może to jest przepis też na masę dla mnie? Dorąbać węgli po prostu ;D
Hubert jeśli możesz poradź mi w tym problemie ;) (mój dziennik)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 725 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4970
"No chyba, że założę papcie i będę codziennie popijał piwko na kanapie zagryzając czipsami"

Pewnie tak, zważywszy na fakt, że przysiad ze 170kg na garbie robisz. Miazga i nie pisz, że nie!

I am addicted to this game.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie bierzcie ze mnie przykładu




A tymczasem...
Regres w wl. Ewidentnie spaliłem start z tym niewykonalnym planem siłowym.
Dotarło do mnie, że "robienie siły" to nie dla mnie i to jeszcze w jednym z najbardziej nielubianych przeze mnie ćwiczeń - wl. Mam to w doopie, chce cieszyć się treningami a nie przejmować że mało wyciskam.

Do Złotoryi się wybieram ale tylko w charakterze kibica. Ważę 8 kg więcej niż przed rokiem a nie wiem czy w obecnej sytuacji stać mnie na lepszy wynik (może po odpoczynku te 160 bym wymęczył). Wstyd iść do ludzi z takim czymś.

Najśmieszniejsze jest to, ze gdybym podszedł do wl na luzie (jak do pozostałych ćwiczeń, gdzie nieustannie notuję progres) to śmiem twierdzić ze szło by przynajmniej 150 x 2 na chwile obecną.

Będzie mała zmiana planów, jadę dalej tym treningiem tylko zmodyfikuję dzień klatki tak aby w końcu zacząć ja budować i pomyślę na wrzuceniem gdzieś wspięcia na palce siedząc.








18.10 poniedziałek
klata, tric


1. wL RAMPA 5
40 X 5
60 X 5
80 X 5
100 X 5
115 X 5
125 X 5
135 X 5
145 X 2

2. Półtoraki skos dodatni rampa 8
21 x 8
27 x 8
35 x 8
40 x 7

3. Rozpietki mały skos dodatni 3 x 12
15 x 12
18 x 12
21 x 12

4. Wąski wycisk skos ujemny rampa 6
90 x 6
100 x 6
110 x 6
120 x 6

5. Ściaganie liny wyciagu 3 x 12
17,5 x 12
20 x 12
22,5 x 12

czas - 75 minut (gadania dużo)


wl - jak wyżej. Padaka. Już 135 szło ciężej niż dwa tygodnie temu.

Półtoraki - tu mocy aż za dużo.

Rozpietki tez z mocą. Rozciągałem powoli.

Wąski - na tej siłce skos ujemny jest bez mozliwości regulacji kata i na małym pochyle ciężej się robi. Ostatnie powt z minimalna pomocą.

Linki spopieliły mi trice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Nie bierzcie ze mnie przykładu

A to czemu ???
Kurva ja bym chciał notować takie progresy !

To że cofka formy bo za ostro wystartowałeś do tego wl to przykra sprawa ale się zdarza .
Zobaczysz że za rok będziesz się z tego śmiać jak wyciśniesz 180 w Złotoryi

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie bierzcie ze mnie przykładu

A to czemu ???


Krzychu chodziło o michę i podaż węgli w mojej diecie






Zobaczysz że za rok będziesz się z tego śmiać jak wyciśniesz 180 w Złotoryi

Pyerdolę wl, serio

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2010-10-18 22:56:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Hubert zayebiste masz te filmy treningowe, zawsze jak oglądam to się zastanawiam czy nie zayebiesz komuś na tej siłowni po skończonej serii

przysiad konkret

--== GAINER TEAM ==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

plan do oceny i do poprawek... PROSZE O POMOC

Następny temat

Cwiczenia na barki

WHEY premium