SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hubert/jesienno - zimowa masa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273283

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
a bf niższy, nosz kurfa

widać metabolizm ładnie napędzony, siłówka ciężka bardzo, może od tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Poważnie, często jem dwie w ciągu dnia. Ewentualnie 3,4 szt Kinder Bueno

to jest kurna nie fair mi nic takiego nie wolno
chociaż kiedyś słyszałam, że np. przed treningiem aerobowym dobrze wpierdzielić rządek czekolady, bo wtedy szybciej sie spalanie zaczyna
stestuje to niebawem

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
S.Ambroziak wyjaśniał, czemu czeko przy redukcji może być
gdzie tam na jego stronce jest


To produkty wprost „naszpikowane” odchudzającymi składnikami pokarmowymi. Znajdujemy tu w wyjątkowej obfitości: cenne kwasy tłuszczowe (stearynowy, oleinowy, OEA), polifenole i flawonoidy, metyloksantyny (kofeinę i teobrominę), aminy, lecytynę i błonnik.

Odchudzającym łakociem będzie – przede wszystkim – czarna czekolada o zawartości masy kakaowej, powyżej 80%, która zawiera jedynie minimalną ilość cukru. Znakomita – jako samodzielny deser oraz składnik deserów i wypieków własnej produkcji.
http://slawomirambroziak.pl/category/odchudzajace-lakocie/

Zmieniony przez - bic44 w dniu 2010-03-23 20:59:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Wiecie ma to swoje dobre i złe strony. Zima chce nabrać masy, brzuch pęka od jedzenia a z trudem udaje się przytyć te parę kg.



Ok, mam chyba ostateczny kształt mojego rushu siłowego. Zastosuję jednak poddział push/pull który jest optymalny.


push

Przysiad rampa 3
pompki na poręczach rampa 3
PP rampa 3

przysiad przedni wąski rampa 6
wyciskanie sztangielek na płaskiej rampa 6




pull

mc rampa 3
podciąganie na drążku rampa 3
wiosło jednorącz półsztangą rampa 3

żuraw rampa 6
wiosło podchwytem rampa 6


Nie wiem czy będę w stanie wykonać te dodatkowe ćwiczenia, jeżeli już to będą to ze 3 serie. Okaże się w praniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Dasz radę
trening dość oryginalny :)

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Heh, poczytaj uważnie. To dwu-trzytygodniowy atak siłowy mający dać mi "kopa" siłowego na mikrocykl z dwoma specjalizacjami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
ciekawie i sensownie to zaplanowałeś
a teraz tylko czekać jak teoria przejdzie w praktykę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
kurde ja jakbym jadł tabliczke czekolady codziennie to po paru miechach chyba bym sie nie uniósł szkoda że nie wszyscy maja tak jak ty...;-( ja czekolade mógłbym jesc tonami a niestety nie dam rady bo od razu idzie w tłuszcz, już prawie 2 tygodnoie nie czułem jak smakuje, ale moze przez weekend skosztuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Heh, poczytaj uważnie. To dwu-trzytygodniowy atak siłowy mający dać mi "kopa" siłowego na mikrocykl z dwoma specjalizacjami.

co będziesz atakował? znów coś na planach pumy?

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
plan fajny bo prosty,

Mikrocykl z dwoma specjalizacjami? tzn.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

plan do oceny i do poprawek... PROSZE O POMOC

Następny temat

Cwiczenia na barki

WHEY premium