SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hubert/jesienno - zimowa masa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 274690

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
To ostatnie powtórzenie w MC nie zabolało? odbijasz od podłogi ?

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie rozumiem. Co miało zaboleć i co odbijam od podłogi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Demol - rozwaliłeś mi system, uginanie lejcami

Hubert - wąski w pasie dobrze.... Uważaj w Złotoryi

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Z tego co widzę nie wykonujecie już ćwiczeń bardzo technicznie, może to jest droga do sukcesu? Po prostu naładować bardzo dużo i doprowadzić tylko do maksymalnego spięcia? Nie patrząc za bardzo na technikę?

To nie tak. Filmy zamieszczamy głównie z ostatnich, najcięższych serii wiec technika troszeczkę kuleje z powodu ciężaru, wiadomo. Zawsze stawiam technikę na 1. miejscu i Tobie też tak radzę robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Aha, dziękuję Ci za odpowiedź. Ja nie operuje jeszcze takimi ciężarami, żeby nie móc wykonać ich techniczne, szczególnie wolę takiej metody nawet w ostatnich seriach wykonywać, ponieważ jestem za mało doświadczony.

A po za tym uwielbiam te zdjęcia w ręczniku . (nie ma tu podtekstu homoseksualnego ) Ale jakoś mi tak dziwnie przypominają film 300 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Sory,coś mi się u***awszy,że Ty ten ciężar robiłeś techniką touch'n'go :D chodzi mi o to,czy nie odczuwasz prostowników,przy takim "mocnym" odkładaniu ciężaru,zwłaszcza że plecy tam troszkę krągłe są przy pupie(o to się nie czepiam,bo mam świadomość jaki to ciężar!),bo w 2 ost powtórzeniach ruch w dół był mało oporowany. (i żeby nie było,nie atakuję,tylko pytam,bo sam,przez touch'n'go roz......m plecy,więc jestem ciekaw jakie Ty masz z tym odczucia)

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ładnie kvrwa !


A jaki plegar...


Nie opierasz się o ławeczkę ręką przy wiośle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
i żeby nie było,nie atakuję,tylko pytam,bo sam,przez touch'n'go roz......m plecy,więc jestem ciekaw jakie Ty masz z tym odczucia

No dobra, tylko dalej nie rozumiem co to ma wspólnego z moim wykonaniem. Gdzie Ty widzisz odbijanie??

A plecy w odc. lędźwiowym wzglednie proste. Natomiast krzywią się w odc. piersiowym za sprawa wrodzonej wady postawy.















Nie opierasz się o ławeczkę ręką przy wiośle?

Czy na filmie widać niewyraźnie? I po co mam sie opierać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6233
Ładnie masz dotyrany czworoboczny

Swoją drogą na jakiej silowni we wroclawiu cwiczysz?

You want something?
Go and get it.
Period.



>>>BodyBuilding<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
"Czy na filmie widać niewyraźnie? I po co mam sie opierać? "

Kvrwa widać no

To inaczej - "dlaczego nie opierasz sie o ławeczkę? tak Ci wygodniej/inaczej czujesz?"
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

plan do oceny i do poprawek... PROSZE O POMOC

Następny temat

Cwiczenia na barki

forma lato