SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hubert/jesienno - zimowa masa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273264

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Wygląda na to że po 30tu latach beztroski trzeba zacząć uważać na to co się je... W końcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Kvrwa dobre foto!

Jest forma, nieźle nieźle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Rezygnuję z tego planu i ogólnie z pogoni za wynikiem w wl. Dzisiaj odezwał się ten bardziej kontuzjowany bark a nadgarstki bolały pierońsko że aż odechciewało się wyciskać. Podobne objawy jak podczas HSS gdy ewidentnie się przetrenowałem.
Na szczęście nauczyłem się wyciągać wnioski i stwierdzam ze szkoda zdrowia. Zresztą nie nadaje się na trójboistę czy wyciskacza. te treningi są cholernie nudne.

Sklecę coś na dniach. Wl dalej będzie figurowało w planie i dalej będę wykonywał siłowo ale tyle na ile pozwoli mi organizm.
Długa rampa w małych zakresach powtórzeń albo wave loading - zastanowię się. Myślę że tymi metodami mogę spokojnie zrobić progres rzędu 10-15 kg bez takiego ryzyka kontuzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Dzisiaj odezwał się ten bardziej kontuzjowany bark

do dvpy to jest, nie? człowiek sie zarzyna, cieszy z coraz większych ciężarów,aż tu pewnego pięknego dnia słabsze ogniwa organizmu dochodzą do wniosku, że koniec imprezy, dziękuję, dobranoc

trzym sie Hubert

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Spoko. Nie bolał na tyle jeszcze żeby przerywać trening ale dał do zrozumienia ze może być kiepsko.
Nadgarstki bolą na 99% od aktywnego opuszczania z ciężarem powyżej mojego maksa. Boli po zewnętrznej stronie (od strony małego palca) i promieniuje kilkanaście cm w górę wzdłuż przedramienia i to na obu rękach.


Wypiskę dam, bo trening wykonany w 100%


27.09 poniedziałek
wl, triceps



1, Wl
rozgrzewka
40 x 8
60 x 6
80 x 4
90 x 4
105 x 2
serie zasadnicze
115 x 6
125 x 5
125 x 5
130 x 5

2. Wycisk wąski na skosie ujemnym
100 x 6
110 x 6
120 x 6
130 x 6

3. Dipsy
10 x 8
15 x 8
20 x 8


czas - 65 minut


wl - tak jak wyżej, od ostatniej serii rozgrzewkowej zacząłem czuć ból w nadgarstkach a od 125 kg odezwał się prawy bark - czyli ten zerwany w marcu ub. r.
Pewnie przez to bardziej odczuwałem ciężar.

Wąski - podczas ostatniej serii pokrzyczałem sobie ale bardziej z bólu nadgarstków niż z wysiłku, choć łatwo nie poszło.

Dipsy lajtowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 240 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3266
Na fotach widać że forma przekozacka!
Jak ty pod ten prysznic się zmieściłeś? Bokiem?

Trzymaj sie i nie dawaj kontuzją!!! Parszywa sprawa z tym bólem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strasznie nieprzyjemna sytuacja
Trening przeprowadzony w bólu przestaje być przyjemnością, a staje się katorgą.
Zdecydowanie lepszy jest krzyk z bólu spowodowanego podnoszeniem ogromnego ciężaru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
forma elegancka narzekasz na brzuch a ile ja bym dal za taki

szkoda tylko ze ten brak sie odzywa bo mogło byc ciekawie ale przypuszczam ze i tak i tak rekord sporo poprawisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj odezwał się ten bardziej kontuzjowany bark a nadgarstki bolały pierońsko że aż odechciewało się wyciskać

I u Ciebie też wyszedł problem ze starą kontuzją? Nie jesteś sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Mnie też coś nadgarstek ostatnio boli, w moim wypadku to brak dziewczyny to spowodował.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

plan do oceny i do poprawek... PROSZE O POMOC

Następny temat

Cwiczenia na barki

WHEY premium