SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hubert/jesienno - zimowa masa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273246

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
ja pieyrdole

jest zayebiscie

SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Dobrze to będzie za rok kiedy podreperuję cienkie nóżki i poprawię nieco szerokość sylwetki. Oby kontuzje i wszelkie zdarzenia losowe utrudniąjace trening omijały mnie z daleka.






Trzeba coś sklecić na nadchodzące dwa tygodnie relaksu, bo przecież bez treningu nie usiedzę. Nie czuję przemęczenia więc kilka lajtowych treningów wystarczy jako roztrenowanie.

Dwa tygodnie bez przysiadów, mc, wl, wiosła i PP. Większy zakres powtórzeń, serie nie do upadku i sporo izolacji. Jak prawdziwy sezonowiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Wczoraj już pisałem ale widzę, że nie wstawiło

Dzwoniłem do Piotra Kocyły i powiedział, że w tym roku nie organizuje zawodów w Złotoryi. NA pytanie czy się odbędą nic nie zapewnił. Mówił abym śledził na stronie internetowej.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Kurde. Lipa.

Czyli po roztrenowaniu ruszam z masą. Nie będę jechał z nudnym treningiem wl bo a nóż ktoś zorganizuje zawody. Szkoda Rafał, była szansa że tym razem coś bym tam pokazał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Hubert, to masa z akcentem na nogi
zresztą pomyśl sobie, że za rok pojedziesz jeszcze lepiej przygotowany

PS. fajny avek

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Skoro masa to na pewno z akcentem na nogi. Dość mam już tych patyków. A góra i tak pójdzie

Ciekawe jak podbiję kalorie... Teraz już wpycham na siłę a jem ok 4500-4800 dziennie. w dt pewnie koło 5000.


Pomyślę nad treningiem i nową nazwą dla dziennika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
pare dni mnie nie bylo a tu tyle sie dzialo

Sylwetka super! - faktycznie dopracujesz nogi i bedzie juz calkiem kozacko

Przysiad - gratki prawie Ci koles zaslonil noga telefon i byloby bez uwiecznienia takich kg

no to teraz ciekawy plan wymysl i jazda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepsza poza bicepsy przodem wg mnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
hubcio a ile węgla na kg bo nie pamiętam ? pytam o masę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Hubert ! Jest rewelacja sylwetka naprawdę mi się podoba!
brawo oby tak dalej!
Siła jest, sylwetka jest!
i zdrowia jak najwiecej!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

plan do oceny i do poprawek... PROSZE O POMOC

Następny temat

Cwiczenia na barki

WHEY premium