SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hubert/jesienno - zimowa masa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 274739

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
prawidłowo, ja też dziś nt i czuje sie jak jeden wielki zakwas

pogoda i czas jest, pobiegać by się chciało, ale nie da rady bo ruch boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23497
a co Ty na pomysł żeby brać sztangę nie z ziemi ale z pod kolan? (przedłużony stojak na gryfy/ława/rack)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
musisz miec silne prostowniki przy tym wioslo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Grzbiet mam mocny, zakładałem już 150 na wiosło.


a co Ty na pomysł żeby brać sztangę nie z ziemi ale z pod kolan? (przedłużony stojak na gryfy/ława/rack)

Gdyby była taka opcja na pewno bym skorzystał. Na ławce nie położę bo od razu afera a racka nie uświadczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
08.04. DNT

Jednak się przemogłem i mimo potężnych "zakwasów" od łydek aż po szyję pobiegałem trochę. Rozgrzewka to była tragedia, wszelkie wymachy i skłony opatrzone grymasem bólu i postękiwaniem jak emeryt.
Przebyty dystans to ~7 km. Kondycja już dużo lepsza, oddech cały dystans spokojny tylko nogi ciążyły okrutnie nie pozwalając zwiększyć tempa. Skończyłem bieg bez zadyszki, za to konkretnie spocony. Aura piękna tylko w parkach pełno ludzi i bieg przypominał slalom między pachołkami.


Dzisiejsza micha:
1. Owsiaki
2. Kura, kasza, mieszanka warzyw, oliwa
bieg
3. Whey
4. Ryba, ryż, pomidor, oliwa
5...
6...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
ładnie, 7km to bardzo dobry dystans

ja dziś też się przełamałem i poszedłem biegać 1x w tym sezonie i przez 20 minut zrobiłem może 3km, słabo z kondycją, a u Ciebie wprost odwrotnie

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
No no , 7km to ladny wynik, zwlaszcza jezeli to byl bieg na torze przeszkod miedzy pacholkami

ja sie zebrac nie moge, a tez by sie przydalo
ale i tak ten dystans bez przerw i padniecia na ziemie to na razie niewykonalny u mnie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
jak na złość, bo pisałem, że biegać nie moge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Trenowałem SW ponad 4 lata (do momentu kontuzji w zeszłym roku) więc bieganie 12-15 km było standardem, także do dobrej formy mam jeszcze kawałek.




poszedłem biegać 1x w tym sezonie i przez 20 minut zrobiłem może 3km, słabo z kondycją, a u Ciebie wprost odwrotnie


Pierwszym razem dwa tygodnie temu tez przebiegłem ok 3 km i prawie padłem Zawsze ciężko się wraca do formy po zimie

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2010-04-08 18:43:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niezłe to wiosło. Ma niski bf i jeszcze biega Nie no zartuje oczywiscie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

plan do oceny i do poprawek... PROSZE O POMOC

Następny temat

Cwiczenia na barki

forma lato