SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zimowa MASAkra

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2898
hehe :D Tytuł troche taki śmiesznawy :P hehe Chodzi mi o trening na MASe :D czy mniej wiecej dobry wymysliłem chodzi mi o nałapanie KG ale równiez zwiększenie Kg na sztandze :P liczby serii powtórzeń nie będe pisał bo to mniej wiecej charakterystycznie dla masy, chodzi mi o wybrane cwiczenia i zestawienie treningów :D

PONIEDZIAŁEK:
BICEPS- TRICEPS (wszystkie cwiczenia w superserii) własnie chciałem sie spytac czy takie cwiczenie na mase ma sens i jest skuteczne ?
Uginanie ramion + Francuz
Młotek+ Francuz jednorącz :P
" o nogę" + Prostowanie ramienia w opadzie:P

Wtorek:
KLATKA- NOGI
Płaska
Górna
Rozpiętki
Zwęzony
przysiady
Wykroki
i cwiczenia na łydki :P

Środa- Wolne :P

Czwartek:
Barki Triceps
Wyciskanie przód
wyciskanie tył
unoszenie cięzarków bokiem

Francuz na sztandze
Franzus jednorącz
i prostowanie ramienia w opadzie

i PIątek:
Klatka PLecy-
To co we wtorek na klate+
MC
wiosłowanie jednorącz w opadzie+
wiosłowanie na sztandze

chodzi mi o to najbardziej zeby klatka urosła i łapka :P bo nogi plecy swoją drogą tez powinny podskoczyc tak jak barki których wczesniej dośc lajtowo traktowałem, ale czy nie za duzo cwiczeń jak na mase ??

Do tego jakie odzywki mozna przyjmowac tak mniej wiecej chodzi mi o to zeby pociągnąc to ze 8 tyg i załapac 10 kg :P (nigdy masy nie robiłem a nabieranie KG drobnych trudno mi nie przychodziło) odzywek nie brałem :D
ale chodzi tez o to ze mam troche fatu ;/ i chodzi mi o to co moge stosowac (suple) na to zeby załapac jak najwiecej beztłuszczowej masy, zeby później na lato miec co rzeźbic :P myslałem o HIIT po treningu :P albo w dni BT :P ?? :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2473
W 8 tyg to jak zbudujesz 2k miesni to bedzie bardzo duzy sukces.
Natomiast "nabranie" 10kg to zaden problem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bardzo Prosze o Pomoc.

Następny temat

ROZPISKA - czy taka może być ?

WHEY premium