SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hubert/jesienno - zimowa masa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273337

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
hm... moim zdaniem chwyt puścił.

ale spróbuj jeszcze raz za tydzień po swojemu.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Też tak mi się zdaje. W sumie dziwne, bo przy 220 x 3 nawet na ułamek sekundy nie osłabł.

Zobaczę jak będę się czuł za tydzień. Zmienię podejścia końcowe na 235 i 245. Może uda się 5 kg utargować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Eee tam, że 250 nie weszło,
co z tego jak 240 jest bez problemu kozak!
245 też pójdzie na pewno. Tylko co wtedy? Spróbujesz 250 jeszcze raz..?

i jeszcze takie pytanko : masz już zaplanowane co konkretniej na chwyt będziesz robił (o ile faktycznie coś masz zamiar) ?

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
i jeszcze takie pytanko : masz już zaplanowane co konkretniej na chwyt będziesz robił (o ile faktycznie coś masz zamiar) ?

Mam dwa sposoby. Jeden to trzymanie sztangi nachwytem ile zdołam z progresja obciążenia, drugi to zwis na drążku nachwytem również z obciążeniem i progresją. Do tego ćwiczenia na przedramię. Kilka tygodni i chwyt sie poprawia. Mam krótkie palce więc muszę mieć naprawdę stalowy chwyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten koleś co CI przeszedł przed poderwaniem też chyba z lekka Cie zdekoncetrował. +10kg do starego rekordu bardzo ładny wynik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Plecy były na to gotowe, chwyt puścił.

Nie teraz, to następnym razem zaliczysz 250kg.

Mimo wszystko ciężar i tak godny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Trzymam kciuki za kolejne podejście też chciałabym się podciągać dla relaksu

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
a mi chwyt sam się wyrobił

kiedyś robiłam przedramię itd ale to strasznie nudne teraz czasami powiszę sobie na maksa na drążku
no ale wiadomo moje ciężary to 1/3 Huberta tzn ciężarów Huberta,żeby nie było

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
jak nie dziś to następnym razem... z twoją determinacją będzie to szybciej niż myślisz

i gratki za nowy rekord

I zazdroszczę super techniki w martwym, nawet w ciężarach bliskich 1CM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
jest moc!!!
gratulacje rekordu, jakby chwyt nie puscił to 250kg by na pewno poszło
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

plan do oceny i do poprawek... PROSZE O POMOC

Następny temat

Cwiczenia na barki

WHEY premium