SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

priorytet: silownia (masa) + ick?? jak polaczyc zeby masa szla???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12074
Witam!
Odwieczny [roblem - kick a silownia. Podstawa to to ze za 50 zl w karnnecie mam 2 -3 silke i 2 treningi kicka w tygodniu. Chodzi mi o to zebyscie pomogli mi rozpisac trening na silke zeby zalapac mase ( potem dopiero sila i wytrzymalosc). Jak myslicie cwiczyc tak jak do tej pory (pon-klata tric sr-+/-grzbiet piat-bark+/-i bic) czy moze obwodowo. Priorytetem jest w zasadzie silka zeby zlapac troszke masy aczkolwiek na kicku tez mi zalezy. Prosze tylko nie piszcie o wyszukiwarce bo w sumie nic konkretnego nie znalazlem. Wiem ze masa bedzie wolniej szla cwiczac kicka ale mimo to chcialbym tak rozpisac trening zeby proporcjonalnie jak najwiecej masy zlapac.

Dzieki wielkie, pozdr

Sahar

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 198 Napisanych postów 31902 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94077
a wjakie dni masz kickboxa i ile czasu,
+

1.Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?
4.Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.
5.Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.
6.Opisz jaką stosowałeś do tego treingu diete-czy stosowałes?

_we need a new vehicle_
I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
JAGODKA jest świetna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Witam i dzieki za odzew!
Trenuje 10 miesiecy - ograniczen sprzetowych nei ma - silownai jest naprawde dobrze wyposazona (slodkiewicz patronuje hehe Dieta jest mniej wiecej 2-2,5 g /kg, tluszczu raczej malo. Nie ma zadnych przeciwskazan medycznych. Kick mam pon sr i piatek o 17 - ale w srode nie wyrabiam bo szkole konccze o 18 dopiero. Silownia 2-3 razy w tygodniu wtorek czwartek sobota.

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Aha 10 miesiecy chodze na silownie (dokladniej 9 z jendomiesieczna perwa okolo). Natomiast kick dopiero zaczynam jutro pierwszy trening ale od razu chcialbym to rozlozyc.

Pozdr i dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 48745 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91090
Podaj dokładny rozkład tygodiniowy aktywnoścvi fizycznej.

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Obecnie nie plywam bo jestem trakcie masy. Pon kick wt-silownia sr - nic czw-silownia piat - kick sobota - silownia(opcjonalnie) niedziela - nic. Na razie nic innego nei robie bo chcialbym sie zmasowac bardziej :)

pozdr i dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 48745 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91090
No to ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE" TUTAJ TRENUJEMY NA POWAŻNIE

MASZ WSZYSTKO PODANE NA TACY-TYLKO TRENUJ, JADAJ I ODPOCZYWAJ, NO I...PATRZ W LUSTRO

a tutaj dyskutujemy ogólnie o tej akcji:

http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=102412

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wielkie dzieki Michail zastanawiam sie jeszcze tylko na inna propozycja chlopakow z dzialu uderzane (jest to kompletnie inaczej i mam troche metlik w glowie) ale na 99,99% zdam sie na ciebie. dzieki

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Aha jeszcze jedno jakbym mogl cie prosic zebys mi wrzucil artykul o odzywianbniu bo na kulturystyce.pl art 134 bodajze wyskakuje mi blad (mail do admina). I prosilbym o komentarz dot. wypowiedzi chlopakow z dzialu uderzane. A i jeszcze jedno w art http://www.kulturystyka.pl/artykuly/129 
jak jest droga B nie za bardzo rozumiem rozpisanie tych treningow - powiedz mi czy tak jest: II/7 do II/9 to pierwsze 2 tygodnie itd.??? ile ma byc serii w cwieczeniu?? i czy moge zmodyfikowac plan na rzecz powiedzmy klatki albo barkow zamiast nog?? Prosilbymprzede wszystkim abys przedstawil mi rozpiske w tym artykule w sposob zrozumialy mozliwe ze czegos nei doczytalem

pozdr i dzieki

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
I jeszcze jedno co myslisz o tym
http://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=106759&forum_id=128&Topic_Title=&forum_title=Uderzane
co prawda wyglada raczej na trening na dynamike i sile ale moze przy drobnych modyfikacjach daloby sie zmienic jego przeznaczenie???

dzieki wielkie i prosze o odpowiedz co bedzie dla mnie najlepsze

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
michail???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ułożenie treningu.

Następny temat