SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hubert/jesienno - zimowa masa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273275

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9339
Plan fajny sam jechałem podobnym jakiś czas
Tam gdzie zaczynasz od ramp. 5 pow. w izolacjach daj przedział 10-12 a gdzie rampa 8 izol. 12-15 pow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Przedziały powtórzeń są akurat takie jak powinny być w przypadku tego planu i moich celów. Prosząc o sugestie chodziło mi raczej o dobór ćwiczeń, głównie pomocniczych bo co do głównych nie mam wątpliwości a prośba ta skierowana była do konkretnych osób - kolegów z dzienników dla zaawansowanych.


Układając plany dla siebie nie generalizuję i rzadko kiedy zamykam je w jakiś ramach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko planik

Jak zdrowie, lepiej coś?


Bo mnie coś dopada dziś, głowa i kichy


pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Zdrowie lepiej - dzisiaj ładowanie węglami Jutro chyba nie będę miał czasu na trening więc zacznę prawdopodobnie w czwartek od push B.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9339
zaglądam od początku, chciałem pomóc sorry
btw dobór ćwiczeń dobry

Zmieniony przez - P_S w dniu 2010-05-10 20:46:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
zaglądam od początku, chciałem pomóc sorry

Spokojnie, po prostu miałem/mam małe wątpliwości co do konstrukcji planu. Twoja odp "zabrzmiała" jakbym założył temat "plan do oceny - pomóżcie!"



cele dalej te same?


Yyy tak - ćwiczyć i nie rozpaść się

A tak serio to redukcja nie wchodzi raczej w grę z powodu opinii osoby, na której szczególnie mi zależy, naturalnie niskiego poziomu bf i nieumiejętności funkcjonowania na obniżonych węglach
Chcę jeszcze zawalczyć rozpaczliwie o mięsko a potem, w okresie letnim ćwiczyć utrzymując zdobytą formę (ewentualnie jakiś mały eksperyment ze spalaczami).

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2010-05-10 21:02:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
planik zwięzły,umożliwiający b.duże tempo treningów,

wiec to+Twój już niski przeciez bf spowoduje, że raczej o potrzebie redukcji to nie może być mowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Cieszę się że się podoba

Any other opinions?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
ładnie wygląda trening, ale można się było tego spodziewać. Ja wolę split, ale chętnie zobaczę jak Ci będzie służył taki plan. Co do wiosła Jak je robiłeś do tej pory? jeżeli chwyt obiema rękami to wybrałbym opcję wiosła jednorącz w Pull A.

pzdr
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

plan do oceny i do poprawek... PROSZE O POMOC

Następny temat

Cwiczenia na barki

WHEY premium