SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hubert/jesienno - zimowa masa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273327

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Po ponad półtorarocznej absencji od treningów boksu i MT nasunęły się wnioski:
- ruszam się jak mucha w smole;
- technika w lesie;
- kondycja w lesie.


Tu wklejam jeszcze raz co napisałem gdyby komuś jeszcze zachciało się uczyć mnie techniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Ja siem chciał zapytać o przysiad ze sztangą na karku, dość szeroko ustawiasz nogi, jest w tym jakiś konkretny cel czy tak Ci jest po prostu najwygodniej lub w ogóle o coś innego chodzi?

Już dość dawno zaglądam do dziennika, ale nigdy się nie wpisałem. Tylko podziwiałem ciężary i podejście, co dziś wpisem dokumentuję.

Pozdrowienia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
jakub
Ja np nie zejde do ziemi jeżeli nie stane szerzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Normalnie staje trochę węziej ale tam jest nierówna podłoga i muszę rozszerzyć rozstaw stóp. Poza tym łatwiej się siada z dużym ciężarem na szerszym rozstawie.


No i nie robię przysiadów ze sztangą na karku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem co czujesz, jak mój partner treningowy nie przyjdzie to nie ma co zabierać się wogle pod sztange. Jak *******nie w plecy i krzyknie "jedzieszz suuuuko" to samo idzie
Mimo wszystko ciężar konkretny, teraz nie ma bata, uda muszą urosnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Ja nie wytykam błędów czy coś, bo każdy robi jak uważa, dlatego zapytałem będąc ciekawym, jakie są pobudki. Ja na przykład nie robię "pełnych" przysiadów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
Hubert - co sie tak pieklisz jak ci chlopak napisal cos o technice, jak zobaczylem ten filmik to od razu wiedzialem, ze sie eksperci zleca i smiac mi sie chcialo wiecej luzu
jak dla mnie to wyglada niezle, ciosy nawet szybkie i sile tez w nich widac
a powiedz mi gdzie ta salka jest? moze kiedys jakis wspolny trening zrobimy? tez jestem z wroclawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ja się nie pieklę przecież. Nie wiem skąd ten wniosek. Po prostu nie dałem filmu pt: "Oceńcie moja technikę, czy trzeba coś poprawić?"
Doskonale wiem żem kloc ciężki i trzeba się troszkę poruszać.


Wysu Bodyfit na Pretficza. Zapraszam

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2010-11-08 11:06:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
a robisz dzisiaj trening? bo ja mam wolne i moglbym wpasc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Na którą? Bo jem właśnie i za godzinę czy półtorej chce sie wybrać.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

plan do oceny i do poprawek... PROSZE O POMOC

Następny temat

Cwiczenia na barki

WHEY premium