SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5080349

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ta z twoich urodzin sam ja chciałes i zaprosiłes.ta druga ma na ciebie parcie.oby dwie chca odp******ic manerw z kolezankami.to ty odp****** inny manewr.ugadaj sie z nimi tak zeby sie poznały.ta która j**nie focha to po sprawie.sytuacja bedzie lepsza jak 2 beda miały na ciebie wieksze parcie.no to juz matematyka musi wleciec która lepsza

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
Pika by sie przywiazał do kalorfyefa w heven xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
kajdankami z ruzowym futerkiem xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
ale mają zayeebiste maszynki na nowej siłce :D


klate zabiłem dzisiaj, na koniec chciałem sobie machnąć dodatkowo rozpiętki hantlami to 10kg nie dałem rady klata umarła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
a to nie głupie ja już sobie przypominałe mtwoje bajery :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
tylko kurde ja nie wiem do konca czy one sie znaja i mnie chca wydymac czy to zbieg okolicznosci :D
jak ja im zaproponuje zeby sie poznaly a sie znaja to jaja beda :D :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
a serjo moze to jakas jej kolezanka ci sprawdza czy taki ruchacz jestes co by kazdom xD

bo napisałes ty do jakies nagle jakas do ciebie jak czesto zdarza ci sie by jakas laska do ciebie pisała xD zreszta sam tez o tym pomyslałes takze asz taki gupi chyba nie jestes xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
chyba ze juz sp******iłes sprawe.jedna zaruchałes albo dałes nadzieje.wiesz no jak zapraszasz jakas na swoje urodziny i bajera leci to raczej ona wie ze o zwiazek chodzi

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
ej ale ty jusz masz dziewczyne Tanq !!!!!!!!

chyba ze chcesz spytac czy w heven sa kaloryfery xD
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

WHEY premium