SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[blog] Brudna miska by georgu- Trening na bazie 5/3/1 Boring But Big

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 546739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
a zdjęcie piwa zrobiłeś komuś ze stolika obok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
No proszę Cię Nie po to na burgera jadę tramwajem żeby robić zdjęcia piwa na stoliku obok

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
aaaaaa no ok czaję, czyli jakieś dietetyczne i bezalkoholowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Oczywiście Same zdrowe kalorie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
22.11.2018- barki + bicepsy

Wróciłem z delegacji. Przyznam, że to były 3 ciężkie dni. A właściwie 3 dni i 2 noce. Efekt jest taki, że dziś wziąłem wolne w pracy żeby trochę odpocząć i zrobić spokojnie trening. Wstałem nadal podmęczony. Układ trawienny narazie nie pracuje idealnie. Niestety po piciu kolejny dzień jest kiepski. A tym bardziej po dwóch dniach :/
Na trening pojechałem z niepewnością, bez motywacji, bez sił. W sumie to jak wszedłem na salę treningową, to przeszła mnie myśl "po co dziś się będę męczył?". Mimo to trening zrobiłem, tylko nie szarpałem się na niesamowite progresowanie względem ostatniego treningu.

Wyciskanie hantli siedząc: 27,5kg/4, 22,5kg/8, 20kg/10, 17,5kg/12
Wyciskanie z za karku smith: +20kg/12 x 3
Face pull: 32kg/8 x 3 + 2s techniczne
Unoszenia: 12,5kg/10 x 3
Uginanie z supinacją: 25kg/5, 22,5kg/5, 17,5kg/8, 15kg/12
Łamany: 30kg/8 x 3
Młotki na modlitewniku: 10kg/10 x 4
Biceps na bramie: 3 serie dla zabawy

Muszę next time spróbować zrobić biceps na strefie old school. Tutaj od 22,5kg średnica chwytu sztangielki drastycznie wzrasta i wydaje mi się, że przez to jest mi ciężko dobrze zrobić uginania. Na old schoolu te chwyty są chyba równe bez względu na ciężar
Jutro już wracam do pracy, ale robię wolne od treningu. Jutro idziemy na zakupy Także pewnie zjem coś na mieście




2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
zupa hamburgerowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Identyczna tylko bez sera i dałem łopatkę w kawałkach A nie mielone

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
tak właśnie myślałem też za mną chodzi, ale pewnie nie będzie mi się chciało gotowac w ten weekend
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Dziś wolne od treningu, jutro się okaże bo obudziłem się przeziębiony. Ale za to przypomniałem sobie o moim ulubionym kanale na YT z redukcji z tamtego roku. Ten kanał ratował mnie jak byłem mega głodny



MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
27.11.2018- próba powrotu do treningów

Tak jak pisałem wcześniej, byłem dość mocno przeziębiony w piątek/sobotę. Od niedzieli zdecydowanie lepiej, ale jednak jeszcze nie jest rewelacyjnie :/
Dziś spróbowałem zrobić trening nóg. Jako, że miałem trochę przerwy, jeszcze nie wróciłem do 100% używalności po przeziębieniu, wciąż czuję się osłabiony, postanowiłem, że to dobry pomysł na korektę w planie treningowym, oraz mały deload ciężarów, bo już szło ostatnio ciężko. Dziś spróbowałem zrobić nogi.

Siady LB: "wave loading" 3 do 80kg; 60kg/8 x 2
Bułgary: 20kg/8 x 4
Suwnica klasyczna: +90kg/8 x 4
Grzybki: 20kg/8 x 4

Na tym trening zakończyłem, bo raz że nie było już siły na dalszy trening, a dwa że coś mnie zaczęło kręcić w brzuchu :/ Jak to się mówi? "Jak nie urok, to sraczka"?
Docelowo zamienię jednak grzybki na RDL z hantlami. Rack pull lub klasyczny ciąg wrzucę do pleców.
Jeszcze powinno być jedno ćwiczenie na dwójki, i będzie to uginanie siedząc (jak znajdę maszynę do tego), albo stojąc
No i dwa ćwiczenia na łydki

Przyszła mi ostatnio dostawa od SFD




To co było jedzone w ostatnim czasie. Powrót kanapki drwala do maka- nie mogłem przejść obojętnie wobec tego wydarzenia






Zmieniony przez - georgu w dniu 2018-11-27 21:01:51
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mrozone truskawki

Następny temat

Posiłki z węglami złożonymi?

WHEY premium