SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[blog] Brudna miska by georgu- Trening na bazie 5/3/1 Boring But Big

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 546570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Ehh... niestety ostatnio regularne wpisy mi nie wychodzą. Co gorsza do regularnych treningów i jedzenia też mi daleko :/ Ostatni czas nie jest niestety sprzyjający :/ Co chwilę coś się dzieje, albo w pracy, albo w życiu. Aktualnie przebywam sobie od wczoraj na L4. Ale jak to wszystko było

Piątek
W pracy miałem zaplanowane dwa spotkania. Jedno ogólne 'szkoleniowe' nt strategii w firmie na kolejne lata oraz jak badana jest satysfakcja klienta
Bezpośrednio po tym miałem spotkanie nt narady w Spale, która zaczyna się dziś. Po spotkaniach wracałem jeszcze na sekcję i w drodze powrotnej się zaczęło- kichanie katar... Myślę sobie- pewnie od klimy się przeziębiłem- jakoś to będzie. Po pracy miałem zaplanowany trening z Moniką, ale jak spotkaliśmy się w domu doszliśmy do wniosku, że trening zostawimy na sobotę rano, a przejdziemy się na spacer do M1 na zakupy, przy okazji odwiedzić Czawaja na stoisku- pogadać i odebrać paczkę od SFD Tak też zrobiliśmy W paczce same podstawy jak olej w sprayu, bo jest dużo praktyczniejszy w użyciu niż kokosowy, białeczko, kreatyna- samo uzupełnienie zapasów

Sobota
Elegancko sobie wstaliśmy, śniadanko i poszliśmy na trening. Standardowo każde z nas robiło swoje

WL: 77,5kg/5, 70kg/6, 60kg/8, 50kg/10
Wyciskanie na skosie neutralem (power fly): 24kg/5, 20kg/8, 16kg/12 x 2
Drążek neutral: 25kg/5, 20kg/6, 10kg/10, 0/12
Wyciskanie na barki smith: +45kg/5, +35kg/10, +25kg/12 x 2
Łączona unoszenia w przód + bok: 10kg/8 x 3
Wiosło sztangą nachwyt: 72,5kg/5, 62,5kg/10, 52,5kg/12 x 2
Uginanie z łamanym: +27,5kg/6, +20kg/10, +15kg/12 x 2
Francuz łamanym leżąc: +20kg/4, +15kg/8, +10kg/12 x 2
Uginanie z hantlami na ławce 60*: 8kg/10 x 3

Niestety podczas treningu już zaczęły się symptomy, że coś jest nie tak ze zdrowiem. Ogromny brak sił, pierwse serie właściwe to była walka o każde powtórzenie :/ MAsakra!

Tak czy inaczej wróciłem, obiad i na 18:00 wybraliśmy się do Hotelu Starego na Rynku Głównym na 10-tą rocznicę ślubu mojej ciotki Pierwsze co to standing party na dachu z pięknym widokiem na Krakowski rynek, morzem prosseco i przekąskami Nie robiłem jakoś dużo zdjęć więc wrzucę tylko niektóre rzeczy

Widok z dachu


Łosoś


Kawka


Pierwszy raz miałem okazję posmakować kawioru- na zdjęciu z łososiem, wódeczki Belveder Przyjęcie dość udane muszę przyznać

Niedziela
Niestety gdy się obudziłem okazało się, że ledwo żyję- nie, nie był to kac! Katar, ból gardła, ból wszystkich mięśni, zwiotczałe nogi... Po 14 postanowiłem udać się do lekarza. Nie często korzystam z takich rzeczy, ale na necie znalazłem, że na NFZ mogę skorzystać z Nocnej i świątecznej porady lekarskiej. Muszę przyznać rewelacja. Wchodzę pustki, zarejestrowałem się i od razu z miejsca do lekarza. Młodziutka Pani lekarz stwierdziła, że gardło jest zaczerwienione, powiększone migdałki i to jakiś wirus, których jest aktualnie pełno. Podała listę leków i dała 3 dni L4- przez co ominęła mnie delegacja

W ten weekend FIWE w Warszawie. Przyznam, że przez głowę przechodzi mi żeby się wybrać w sobotę pociągiem z Tomkiem i obrócić w tą i z powrotem. Tomek będzie nocować u Krzycha666 (legenda tego forum) ja natomiast bym sobie wrócił jakimś popołudniowym pociągiem jeśli tylko zdrówko na to pozwoli
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Spokojnie, mnie też coś zaczyna po gardle drapać, zdaje się pojedziemy, ale na gripexach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Ja już coraz lepiej się czuję Prognozuję, że do soboty będę nie tylko zdrów, ale i przynajmniej po jednym treningu w tym tygodniu

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Się najadłeś tym łososiem po byku.

Też mnie coś łapało, ale kawalerski i był i na drugi dzien jak ręką odjął mi przeszło
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Też miałem nadzieję, że dzięki odkażeniu przejdzie, ale nie dało rady

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
21.09.2018

Dzisiaj udało się wreszcie zrobić trening. Ale zacznę od początku. W pracy zapyerdol taki, że o 14 usiadłem i stwierdziłem, że co mogłem zrobić to już zrobiłem. Wróciłem z pracy wypruty psychicznie. Na szczęście fizycznie było troszkę lepiej. Czuję się już dobrze, ale jednak dalej odczuwam skutki wirusa. Po pracy wcale lżej nie było, bo raz że trening, dwa jutro wyjazd z Czawajem na FIWE, trzy zrobić w związku z tym zakupy na cały weekend. Jako, że ostatnio kiepsko było z treningami i miską postanowiłem zrobić tylko szybkie i lekkie FBW żeby się jakoś zaadaptować i żeby móc się jutro poruszać Nie będę się wdawał w szczegóły treningu, bo nie ma w co Rozpiszę tylko ćwiczenia

Siady HB
Wyciskanie hantli na skosie
Ściąganie trójkąta wyc. górny do górnej części brzucha
Wyciskanie na barki
Wiosło na wyciągu dolnym jednorącz siedząc
Uginanie z supinacją
Triceps sznur

Treningu zajął mi jakieś 60-70 min, więc jak na mnie tempo ekspresowe
Na jutro trochę jedzenia przygotowane, resztę się dopije na targach z tego co dadzą wystawcy

Na pewno musze zrewidować swój trening, bo na takiej objętości aktualnie nie dam rady trenować. W pracy jest na tyle ciężko, że nie ma szans na takie treningi jak do tej pory. Przechodzi mi klasyczny split rozbity na 4 dni treningowe. Tak żeby każdy trening mieścił się w 60-90 min. Muszę w niedzielę lub jutro wieczorem coś rozpisać
W niedzielę planujemy też z Moniką wybrać się na trening do nowego Fitness Platinium, które otworzyli nie daleko nas
Jutro pobudka o 5 rano







MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Ale nadal brudna miska i tego się trzymaj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
domino1664
Ale nadal brudna miska i tego się trzymaj ;)


Co tu dużo mówić- to jest moje życie
Gdybym jadł czysto nie był bym sobą

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
22.09.2018- Wyjazd na FIWE 2018 z Czawajem

Sobota był to dzień pod znakiem targów FIWE 2018. Jechałem tam głównie pod dwie rzeczy. Pierwsza najważniejsza to motywacja do treningów, jedzenia itd.- najważniejsza. Druga to kibicowanie Mariuszowi Żabie- Marianowi z naszego forum

Bilety wykupione na pociąg 6:43 odjazd z Krakowa Głównego. Akuratnie Czawaja żona jechała tym pociągiem, którym mieliśmy jechać ponieważ jest konduktorem w Intercity Pobudka 5 rano szybka pobudka i Tomek z Asią podjechali po mnie o 5:50. Zimno, deszcz padał, wiało. Pogoda idealna



Podjechaliśmy pod dworzec, Asia poszła do pracy, a my wróciliśmy się do mnie na mieszkanie, bo okazało się że nie zabrałem legitymacji przejazdowej A nie uśmiechało mi się płacić za bilety w normalnej cenie
Zaraz po 6 byliśmy spowrotem i Asia dała nam cynk, że pociąg którym mieliśmy jechać jest godzinę opóźniony i że albo czekamy, albo jedziemy wcześniejszym, który jeszcze stoi Pojechaliśmy wcześniejszym Po znajomości mieliśmy przedział, więc można było spokojnie pogadać, pośmiać się Czawaj załatwiał dla Mariusza koszulki z napisem "Marian Team" i też taką sobie kupiłem Tutaj akurat na plecach Tomka



Na miejscu byliśmy przed godziną dziewiątą, google maps i idziemy Oczywiście najpierw pokierowało nas zupełnie w drugą stronę



Po drodze minęliśmy chyba stare lokomotywownie z jak przypuszczam obrotnicą (czy jak Tomek woli 'odbytnicą' )w środku.



Godzina 9:15 i jesteśmy na miejscu. Jesteśmy pod drzwiami!



Wchodzimy do środka, a tu wita nas Zygmunt Chajzer i mówi do nas "bramka numer 3- ZONK!" W środku dwie kolejki. Jedna po zakup biletów, a druga do rejestracji biletów zakupionych przez internet. Oczywiście kupiliśmy bilety wcześniej, a do rejestracji kolejka dłuższa Po to kupujesz bilet przez neta żeby później stać i tak w kolejce- paranoja! Jak by nie można było postawić 2-3 automaty przy których skanujesz kod z biletu i w zamian za to z automatu wyskakuje Ci 'bransoletka' uprawniająca do wejścia na targi. W sumie to szkoda było w ogóle kupować bilety. Taką bransoletkę każdy mógł sobie sam wyciąć ze zwykłej kartki do ksero i wejść za friko



Po staniu 45 minut do rejestracji odnaleźliśmy szatnię. Pierwsze co trzeba zrobić to zjeść bo byliśmy głodni jak cholera! Trzeba znaleźć jakieś miejsce aby usiąść. Po drodze zaczepiła nas hostessa, która rozdawała piwo bezalkoholowe, izotoniczne (Jeszcze nie piłem)



Trochę pojedliśmy, popatrzyliśmy na scenę.




Pochodziliśmy trochę po halach i trafiliśmy na stoisko firmy Hammer Strength. Pobawiliśmy się trochę na wystawionych maszynach, gdzie zaczepił nas Szymon Łada i poprosił nas byśmy zrobili sobie z nim zdjęcie.








Szymon przyglądał się nam przez cały czas kiedy byliśmy na stanowisku firmy. Wydawało nam się to dziwne, ale zaraz po tym jak odeszliśmy rozwiązała się zagadka pod tytułem "O co mu chodzi?". Nie było to nic strasznego. Po prostu Szymon podpatrywał naszą technikę wykonywania ćwiczeń na maszynach i zaraz po tym jak odeszliśmy zaczął ją testować.



Niestety został spełniony tylko jeden cel podróży. Motywacji nabrałem, niestety nie udało się kibicować Marianowi :/ Początkowo Mariusz miał wychodzić około godziny 12. Później około 15. Wychodziłem z hali zaraz po 17, ponieważ pociąg powrotny miałem 17:50 i dalej nie było go na scenie :/ Czawaj jako, że nocował w stolicy dał mi cynk, że Marian wyszedł zaraz po moim opuszczeniu targów i wygrał swoją kategorię! Graty Marian!!!

Podsumowanie targów? Z tego co mi się wydaje imprezy tego typu z roku na rok są coraz skromniejsze. Stoiska są coraz słabsze, ludzi jest coraz więcej, jest ciasno, duszno, gorąco. Pomiędzy stoiskami FA i KSW gdzie oblężenie było ogromne było 2m przejścia. Czyli cały czas było zatkane, że nie dało rady się dostać. Tłumy były takie, że ciężko było sobie z kimś zrobić fotkę. Polowaliśmy na Levrone'a, ale uciekł na backstage swojego stoiska i później już go nie widzieliśmy :/ Nie znaleźliśmy Petera Molnara, który miał być na targach :/ Trudno, tak czy inaczej wyjazd uważam za udany!


2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Widzę nutria team

Po MP w kielcach widać że jest coraz słabiej
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mrozone truskawki

Następny temat

Posiłki z węglami złożonymi?

WHEY premium