SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alexxa/Blog/MyBody-2nd

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 274176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Te siłownie, na które chodzi Iza, wybuchają. Nie polecam.




Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no wlasnie "nie chodzi" wiec nie ma problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2182
jak masz ochote ide w piatek do sopotu na urrodziny kolezanki

a jutro na trening, reflektujesz?

Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo.

d***** już tu sąąąąąąąąąąą!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
...i kolejny wieczorek w Trójmieście

pomimo całego dnia pracy nie czuję się wielce zmęczona...to chyba ta swiadomość że jestem nad morzem8-)
Ludzi troszkę przybyło, czasem miła bayerka z klientem, czasem tylko sucha rozmowa, ale zawsze pozyskany "nowy klient"...
Jakby co detalisci też mile widziani

Jutro z motylkiem śmigamy do Sopcika na siłkę8-)
Będę styrana po targach...więc dotyram się jeszcze bardziej

Szamko dzisiaj?Zdrowo ale mało...
zaraz zarzucam nocnego wheyka..
Mieliście może wheyka Dymatize Coffee Mocca lub Prolo Vanillka..szukam jakiegoś niesłodkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ja cie podziwiam, ze po targac jeszcze masz energie na cwiczenia. Normalnie to po targach mialam ochote walnac sie tylko do wyra , tak mi nogi w d... wlazily
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8457
Dymatize Coffee Mocca - mi smak pasowal, czuc lekki posmak kawy, przyjemny jak dla mnie i nie przeslodzony choc mi slodkosc nie przeszkadza, to nie jest przeciez cukier w czystej postaci tylko chemia

Alexxa, ty sie lansujesz nad morzem (choc ja z nad morza pochodze), a ja w mojej blekitnej koszuli dzwigalam dzis 13-15kg pudla, bo robilam dostawe towaru

Jak sampoczucie? U mnie ok, redukcja juz 3. tydzien, jem zdrowo i staram sie nie myslec o smaku slodyczy nastroj max pozytywny, wiosna idzie i...motylki w brzuchu...nie pytaj, mi juz totalnie odbilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2182
taaajutro smigamy przyniose Ci przedtreningowy

Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo.

d***** już tu sąąąąąąąąąąą!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Wanilia Prolongatum BX,powinna Ci "podejść".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Wanilia Prolongatum BX,powinna Ci "podejść".

Znośna, ale bez rewelacji .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Bo rewelacja to jest waniliowa Syntha 6,ale to inna bajka.Ola chciała mało słodką wanilię.Moim zdaniem ta wanilia Prolo,jest świetna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poprawa wyników

Następny temat

siła -> masa -> rzeźba?

WHEY premium