SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Hubert/jesienno - zimowa masa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 301612

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2581 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18849
o tak przypadkiem przechodzilam i mi sie poszczescilo

a klata "lepciejsza" niz byla sie wypelnila



Zmieniony przez - anelim82 w dniu 2009-11-27 18:17:00
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 304533
27.11 trening:
Tradycyjnie już na górze poprzedni, na dole dzisiejszy.


1. PP 5 * 6-8 rampa
20 x 6/35 x 6/50 x 6/65 x 6/80 x 6/95 x 1
20 x 8/40 x 8/60 x 7/80 x 5/95 x 1

2. PODCIAGANIE LINY DOLNEJ 4 * 8-10 RAMPA
25 x 8/30 x 8/35 x 8/40 x 5
15 x 8/25 x 8/35 x 5/40 x 4/45 x 2 --> na innej maszynie - cięższe przełożenia

3. MDS wymach boczny/power wymach/DB raise 2-3-4-4.1/3 * 8-10
8/7/7 x 16,5
8/4/5 x 18
8/3/3 x 19,5

8/7/7 x 16,5
8/5/6 x 18
8/3/4 x 19,5
7/3/4 x 21

4. MDS wymach siedząc 80/90/leżąc 80 2-3-4-4.1/3 * 8-10
10/7/6 x 9
10/5/4 x 10,5
9/4/4 x 12

10/8/6 x 9
10/5/5 x 10,5
8/4/4 x 12
7/4/5 x 13,5

5. Wspięcia siedząc
60 x 25/80 x 25/100 x 16
65 x 25/85 x 25/105 x 15


czas - 55 minut

Wrażenia:

1. Czułem dzisiaj lekko kontuzjowany bark więc nie chciałem szaleć w push press. 95 kg poszło łatwiej niż tydzień temu, a więc progres jest.
2. Zmieniłem maszyne, na której wykonuję podciąganie do brody, bo na bramie zabrakło dla mnie obciążenia. Na nowej przełożenia są dużo cięższe, ten sam ciężar na sztabkach waży dużo więcej. Za tydzień zacznę rampę od niższego pułapu.
3. i 4. W obu mds-ach w ostatniej serii dostałem jakiegoś dziwnego przypływu mocy i mimo piekącego bólu wymusiłem prawie tyle samo powtórzeń co w poprzednich seriach.
5. Jest progres - jest dobrze.

Ogólnie trening udany, mimo że lekko pobolewa kontuzjowany bark.
W PP marzy mi się stówka, jednak będę ostrożnie dodawał ciężaru ze względu właśnie na ten nieszczęsny obojczyk.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2009-11-27 20:24:05

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2009-11-27 20:24:44
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 780 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14155
Taki smutny ten trening...

Moc w Tobie drzemie, Tygrysku

Nic nie daje takiej radości od przezwyciężonej własnej słabości

http://www.sfd.pl/-t582790.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
widać , że obiektyw kocha cię

na żywo widać jeszcze więcej szczegółów

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 304533

Moc w Tobie drzemie, Tygrysku


Tygrysku powiadasz...


widać , że obiektyw kocha cię

Bez wzajemności
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 780 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14155
Tygrysku powiadasz...

Powiedziałabym byku, ale posturą go nie przypominasz.
Mogłam też powiedzieć waranie, ale jakoś brzydko brzmi, choć to trafne określenie.
A tygrysek to takie silne i zgrabne zwierzątko. Całkiem jak Ty, jak widzi zdobycz(sztangę), nic nie jest w stanie go powstrzymać

Doobra, powinnam powiedzieć: Moc w Tobie drzemie, Hubercie.

Nic nie daje takiej radości od przezwyciężonej własnej słabości

http://www.sfd.pl/-t582790.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 304533
Kasiu ale ja na inne zdobycze rzucam sie równie chętnie, może trochę delikatniej i nie tak gwałtownie...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5891 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21032
szykuje sie nastepny zboczony spam-blog?











































Zmieniony przez - yoyo1978 w dniu 2009-11-28 10:51:06

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2581 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18849
infekcja sie rozprzestrzenia

Zmieniony przez - anelim82 w dniu 2009-11-28 12:38:41
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 304533
szykuje sie nastepny zboczony spam-blog?


Chyba nie masz na myśli mojego profesjonalnego, rzetelnie prowadzonego dziennika?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

plan do oceny i do poprawek... PROSZE O POMOC

Następny temat

Cwiczenia na barki

electro
Polecane artykuły