SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5061901

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1230 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6779
Słuchaj pika. Umowmy sie, że mnie stać a Cie nie stać na Cole Zero, więc czego kurva od niej chcesz ?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ale mi doj**ał ale mi doj**ał.ty wiesz na co mnie stać?stac mnie na trzymanie właczonej lodówki gdy jest w niej tylko smlec i twarozek!!!!a ciebie nie bo musisz miec pełna lodówke zeby ci sie opłacało

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1230 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6779
kurva jak to pisalem to wylal mi sie na posciele aly tluszcz z mielonych... k***a 2 dni teu zmienialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
i mało tego ide otworzyc ta lodówke!o,bede za pare min

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ha taki bogacz na kole zero go stać a mielone wp*****la.buhaha to tak jak miec pare kredytów i na kozaka brac konsolidacyjny.ide z biedakami nie gadam

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1230 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6779
z karkowki dziffko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1230 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6779
Jeszcze przyjdziesz z płaczem jak Czumba zadzwoni zebys śpyerdalał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ta karkówki ładnie cie okłamuja w gieesie

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Pikaczumba
ale mi doj**ał ale mi doj**ał.ty wiesz na co mnie stać?stac mnie na trzymanie właczonej lodówki gdy jest w niej tylko smlec i twarozek!!!!a ciebie nie bo musisz miec pełna lodówke zeby ci sie opłacało


Pika 1 : 0 rudy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
dexterpro
Pikaczumba
ale mi doj**ał ale mi doj**ał.ty wiesz na co mnie stać?stac mnie na trzymanie właczonej lodówki gdy jest w niej tylko smlec i twarozek!!!!a ciebie nie bo musisz miec pełna lodówke zeby ci sie opłacało


Pika 1 : 0 rudy


w sumie to 2 : 0 bo mati ma rude kłaki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

WHEY premium