SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alexxa/Blog/MyBody-2nd

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 274264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Jesteś po prostu złośliwa - jesz sobie, co Ci się podoba, łącznie z węglami złożonymi na kolację i pierogami, ćwiczysz konkretnie (martwy, przysiady, snatche, power cleany), krótko i nie za często i wyglądasz DOBRZE, a innym rozpisujesz jakieś drakońskie diety i treningi po 2h 5x w tygodniu i obserwujesz, jak się męczą .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
trening pod sylwetke, takie sie robi nawet na redukcji,
Jaki to trening pod sylwetkę?
Stricte pode mnie?

Przedtreningowy wszamany, dzisiaj mały poślizg bo stuuudia się skończyły a zaczęła się praca
Wkrótce ruszam na treninga

Jak sądzicie czy marsz po siłowym(20min./stałe - 150 tętno) jest równie efektywny jak intervały w tym smym czasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Zdecydowanie mniej efektywny, ale zdecydowanie rozsądniejszy .

Nie ma treningów "pod sylwetkę"...

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-11-13 15:33:05

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Alexxa, ty nie wariuj tylko dawaj foty!
Kika, no witaj
Nie chcę, żeby sfd zamknęli...

radorozsądniejszy...bo mniej kontuzjogenny i związany z mniejszymi stratami mięśni(jak się je ma)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
związany z mniejszymi stratami mięśni(jak się je ma)



Poza tym wbij sobie do głowy STOPNIOWANIE bodźców - zaczynamy spokojnie, potem dokładamy...


Nie chcę, żeby sfd zamknęli...

Daj chociaż jakieś zdjęcie tyłu w bieliźnie...

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-11-13 15:46:02

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Oczywiście , że są plany pod kształtowanie
sylwetki
to raz
dwa
tak marsz w zakresie tętna 150
będzie równie efektywny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Agatka, czym się różni trening "pod sylwetkę" od innych? Pomijając treningi specjalistyczne dla sprinterów, skoczków narciarskich, ciężarowców, pływaków itp.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
jakby zauwaz różnicę , w treningu osoby która ma przewgę włokien szybkokurczliwych, a osob z przewagą wolnokurczliwych. Jeden bedzie reagował swietnie na 8 powt inny n
a 20.
Jeśli połaczymy jakby czynniki wpływające na jedne i drugie włokna, w trening holistyczny z odpowiednia intesnywnoscia , bedziemy kształtowac ciało. Nie chce mi sie rozwodzic nad tym , ktory sposob odopwiedni. Ola ma swietna sylwetke( wysportowana, ewidentny mezomorfik) połaczenie ciezaru- intensywnosci- duzej liczby powtorzen da zaskakujace rezultuaty gwarantuje. Oczywiscie 60% to dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Nie bardzo to wszystko zrozumiałem, widocznie jesteś mądrzejsza ode mnie .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
) wyjasnie Ci jak kiedyś się ustawimy na trening)

O co mi chodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poprawa wyników

Następny temat

siła -> masa -> rzeźba?

WHEY premium