SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[blog] Brudna miska by georgu- Trening na bazie 5/3/1 Boring But Big

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 546704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Czym ty jeździsz? :p Bardzo mało oleju musi wchodzić

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Do mnie sam olej stówkę kosztuje, fordowski 5 litrów. czwórka spokojnie wchodzi.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Podsumowanie świąt

Święta uważam za zakończone Dużo jedzenia, trochę alkoholu, trochę jeżdżenia, ale dzięki temu nie miałem czasu nawet włączyć kompa Przyjechaliśmy w piątek po południu. W sobotę oczywiście świąteczne porządki, a wieczorem ustawiliśmy się z przyjaciółmi. Mięliśmy iść do Pubu na pizze i oglądanie KSW. Okazało się, że niestety wszystkie stoliki zarezerwowane. Postanowiliśmy wrócić do domu i wykupić PPV w domu O dziwo przez całą galę tylko raz się coś zacięło. Tak to można powiedzieć, że rewelacja Dalej już Święta i trochę siedzenia u mnie, trochę u Moniki, trochę u ojej babci. Ogólnie to wracaliśmy do domu nie wcześniej niż po 1 w nocy

Nie wrzucam zdjęć wszystkiego co jadłem, bo nie robiłem zdjęć. Parę pstryknąłem i to wrzucam. Od jutra wracam do miski, przed sylwestrem czekają mnie 2 luźniejsze treningi i później muszę podjąć decyzję, czy dalej lecę z masą czy robię małego mini cut'a. Ale to mamy jeszcze z Czawajem przegadać

Jajecznica na boczku i cebulce- wszystkie śniadanie robił mi tata



Małe conieco



Jakaś Włoska babka z rodzynkami i skórką pomarańczową




Typowo męskie danie- Golonka!



Trochę chipsów i pizzy podczas oglądania KSW




Jeszcze jedna jajecznica



Dziś nie długo ruszamy na Kraków. Ja jutro mam dniówkę i po jutrze nockę na starym stanowisku. Mam możliwość nabicia nadgodzin to korzystam W piątek wracamy znów do rodziców bo czeka nas Sylwester!


Zmieniony przez - georgu w dniu 2017-12-26 15:48:49
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Ten ostatni stek i tak bije wszystko, nie wiem jak smakiem, ale prezencją na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Smak też klasa ;)

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Mnie to pizza siępodoba.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
anubis84
Mnie to pizza siępodoba.


Smaczna była 4 sery to jest to co lubię

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
27.12.2017

Zrobiłem dziś dniówkę na starym stanowisku i muszę przyznać, że o ile samo siedzenie 12h zamiast 8 to nie był taki problem, to już ogarnięcie wszystkiego po 2 miesiącach niebytu na tym stanowisku to była by masakra gdybym nie miał wsparcia kolegi A właściwie to ja wspierałem jego On prowadził zmianę, a ja po prostu pomagałem Jutro jeszcze nocka gdzie tez liczę mocno na niego Z rana planuję trening i chcę się trochę pobawić. Zrobię jakieś FBW

Co dziś było jedzone?

Śniadanie: Jajecznica na szybko na maśle. Pobudka o 4:45 to i nie ma chęci do wymyślania


W pracy wleciały pierogi ruskie od mamusi i kotlet z kurczaka panierowany z ziemniakami i colesławem. Miałem wczoraj porobić fotki po powrocie do Krk, ale niestety wystaliśmy się ponad godzinę w korku na autostradzie i jak wróciliśmy, to tylko szybko się rozpakowałem i do spania, żeby choć trochę się przespać.


Kolacja: Spaghetti Bolognese z parmegiano regiano prosto z Włoch



Podbicie tłuszczy: Od samego rana się kroiło, ze braknie sporo tłuszczy w diecie, to postanowiłem zbrudzić miskę



Zmieniony przez - georgu w dniu 2017-12-27 22:42:58
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 9930 Napisanych postów 5616 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18340
Pizza super wyglada
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Słaba ta pizza 4 sery, byłem dziś w lidlu i mają pizze 5 serów
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mrozone truskawki

Następny temat

Posiłki z węglami złożonymi?

WHEY premium